Skocz do zawartości

co to za problem ze nie pali wie ktos?


Rekomendowane odpowiedzi

witam.

od razu do rzeczy. przekręcam stacyjkę pompa tyka później przestaje odpalam moto, zapala na 2 sekundy po czym gaśnie i już nie nie mogę go zapalić kreci ale tak jakby nie podawał paliwa sprawdzałem iskrę jest ale patrze ze pompa nie zasysa. czy ktos wie z was moze co to moze byc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

od razu do rzeczy. przekręcam stacyjkę pompa tyka później przestaje odpalam moto, zapala na 2 sekundy po czym gaśnie i już nie nie mogę go zapalić kreci ale tak jakby nie podawał paliwa sprawdzałem iskrę jest ale patrze ze pompa nie zasysa. czy ktos wie z was moze co to moze byc??

http://forum.motocyklistow.pl/W-TEMACIE-PO...KLA-t21059.html

poczytaj i popraw swój temat

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

ok przepraszam. fazer600 rok produkcji 1999 pojemnosc 600. ok wymianialem 2 bieg. zlozylem silnik i wlozylem w moto. uruchomilem go. odpalil i dzialal ale chodzil nierowno wiec chcialem zsynhronizowac gazniki. zrestartowalem czujnik tsa i od tej chwili nie dziala. znaczy sie odpala ale na 2 sekundy po czym gasnie. kiedy chce go odpalic po raz drugi juz nie idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok przepraszam. fazer600 rok produkcji 1999 pojemnosc 600. ok wymianialem 2 bieg. zlozylem silnik i wlozylem w moto. uruchomilem go. odpalil i dzialal ale chodzil nierowno wiec chcialem zsynhronizowac gazniki. zrestartowalem czujnik tsa i od tej chwili nie dziala. znaczy sie odpala ale na 2 sekundy po czym gasnie. kiedy chce go odpalic po raz drugi juz nie idzie.

 

 

 

tsa to jest zespół muzyczny.

chodzi ci o tps tak?

przy gardzielach -czujnik połozenia przepustnic.

jak ruszales to pewnie zle ustawiles.serwisowka i miernik.

chyba ze masz jakis czujnik tsa? moze sie myle.

Edytowane przez szkudlar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tsa to jest zespół muzyczny.

chodzi ci o tps tak?

przy gardzielach -czujnik połozenia przepustnic.

jak ruszales to pewnie zle ustawiles.serwisowka i miernik.

chyba ze masz jakis czujnik tsa? moze sie myle.

 

 

tak masz racje. ale ustawilem wg serwisowki tam jest napisane zeby ustawic czujnik tak by na obrotomierzu bylo 5 tys obrotow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak masz racje. ale ustawilem wg serwisowki tam jest napisane zeby ustawic czujnik tak by na obrotomierzu bylo 5 tys obrotow.

 

a mozesz opisac jak to zrobiles?

przez to tez moze nie dzialac jak powinien.

i czy cos jeszcze ruszales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozesz opisac jak to zrobiles?

przez to tez moze nie dzialac jak powinien.

i czy cos jeszcze ruszales?

 

 

odlaczylem zasilanie od czujnika, odkrecilem go i przekrecilem w lewo i prao. wyskoczyl mi blad 10 a max w prawo i 0 na max w lewo, pokrecilem tak zeby bylo 5 tys na obrotomierzu. dokrecilem go i zalozylem zsilanie. wczoraj probowalem go uruchomic to poszlo na 2 sec. pozniej juz nic, dzis tez probowalem i to samo 2 sec i dalej moge krecic i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche Cie zdenerwuje pewnie, ale po co przy wymianie 2 biegu ruszales ten czujnik?, teraz masz problem, zmartwie Cie chyba jeszcze raz bo nie sadze, aby w gaznikowym modelu TPS tak radykalnie wplywal na prace silnika...

pozdr

Mechanika Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak kolega robił Fazera to miał podobny problem. Odpalił na chwilę, a później nie chciał albo trzeba było nim sporo pokręcić zanim zaskoczył. Okazało się, że po zrobionym synchro (podczas zabiegu wszystko było OK) okazało się, że przycięty był wężyk od paliwa. Mam nadzieję, że i u Ciebie sprawa będzie równie prosta. Pozdrawiam

Edytowane przez DawidP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...