Skocz do zawartości

Sprzedam VFR800 ABS z 2006 waw-wa


marcello
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jest to V-Tec po liftingu z roku 2006 w kolorze czarnym - srebrne felgi, białe kierunki, inna naklejka, V-Tec wchodzi przy 6500 rpm, ABS i Dual CBS, regulacja tylnego amorka pod ręką. Jestem pierwszym i jedynym właścicielem od nowości, motocykl nie miał wypadku czy stłuczki, nie leżał, nie latał na gumie, nie miał napraw mechanicznych ani "blacharskich" :) Miał za to na czas robione przeglądy w ASO Honda, co jest udokumentowane odpowiednimi stemplami w książeczce. Dodatkiem jest też alarm z antynapadem, zamontowany na samym początku. Obecny przebieg to 20000 km.

 

Stan obecny:

- jesienią 2009 zrobiony przegląd po 18000 km w ASO Honda Witolin, ale bez wymiany oleju - zaplanowałem to na początek tego roku

- motocykl zawsze jeździł na oleju Motul 300V factory line 10W40, olej taki oraz filtr K&N mam, brakuje tylko czasu na wymianę...

- opony to orginalne Metzelery Z4 (to chyba taki symbol), od początku nie dawały pewności, gó..o straszne, ale przelatały 20000 km i jeszcze dają radę, a że jeżdżę bez wygłupów to wystarczają zupełnie - generalnie raczej do zmiany

- klocki z tyłu nowe, z przodu jeszcze orginalne!, mają zapas, nie piszczą

- nigdy nie ingerowałem w moto - brak jakichkolwiek nieorginalnych dodatków, zero tuningu, motocykl zadbany, czysty, całkowicie sprawny.

- akumulator orginalny, bezproblemowy

 

Wady i uszkodzenia:

- naklejka na bak, orginalna z hondy, ale jakiś debil z ASO Honda Plaza nakleił ją krzywo - w trosce o ewentualne uszkodzenia lakieru nie poprawiałem tego

- motocykl ma boczne kufry, orginalne, ale dokupione na allegro i brakuje w stelażu takich gum uszczelniających; stelaż proszkowo lakierowany na czarny mat, śruby nieorginalne, kufry srebrne, noszą ślady użytkowania, ale nie wypadkowe :)

- na prawej owiewce odprysk lakieru w postaci kreseczki 1 cm - jakiś idiota dotknął moto otwierając drzwi na podziemnym parkingu (tak myślę)

- oczywiście jest zadupek dla jeżdżących solo, ale kiedyś upadła mi kanapa i są dość przykro wyglądające rysy - nie ruszałem tego

- normalne ślady użytkowania, ale nie ma wytartego lakieru, odprysków czy rys - wszystkie śrubki orginalne

 

Sprzedaję z rozdartym sercem... Jest możliwość zakupu bez kufrów i stelaża. Mogę dodać wspomniany olej i filtr. Nie wystawiam faktury. Moto do obejrzenia w Warszawie (Grochów) po telefonicznym kontakcie - 502470125 Marcin. Zdecydowany nabywca może sobie zafundować wizytę u dowolnego mechanika w Warszawie. Cena z kuframi 29000 zł. Możliwość jazdy próbnej istnieje, ale do 18 maja - kończy mi się AC. Po tej dacie mogę przewieść :)

 

Link do kilku fotek poniżej. Zdjęcia bez blachy są sprzed 4 lat, gdy stałem się właścicielem motocykla.

http://picasaweb.google.pl/100682876193082...eat=directlink#

Edytowane przez marcello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie też dziękuję ;)

 

W pierwszym poście pisząc "naklejka na bak" miałem na myśli tankpad, nie boczne naklejki honda. Motocykl nie miał żadnej ingerencji lakierniczej na żadnym elemencie, no poza stelażem kufra, o czym wspominam wyżej.

 

Edytowane przez marcello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...