Skocz do zawartości

mały tuning


malylipa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pnowie wczoraj staje swojm gixsem na swiatlach obok jakiejs yamaszki i niby nic w tym nie bylo dziwnego zebym nie zwrocil uwagi na zbiornik paliwa tego motocykla byl przezroczysty bylo widac filtr powietrza wygladalo to przekozacko..Nic tylko sie uklonic :biggrin:

Edytowane przez KINDERMARCIN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pnowie wczoraj staje swojm gixsem na swiatlach i obokakiejs jamaszki i niby nic w tym by nie bylo zebymnie zwrocil uwagi na zbiornik paliwa tegomotoru byl przezroczysty bylo widac filtr powietrza wygladalo to przekozacko..Nic tylko sie uklonic :biggrin:

HALO !

Jeżeli właściciel opisanej jamashki jest na foru - poprosimy pare fotek. W celach poznawczych rzecz jasna !

JEEEEEEEEEEEEEEEEECHAĆ !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jakoś nie mam przekonania do światełek. Lightbary i stroboskopy OK ale podświetlenia silnika i ramy zdecydowanie nie.

A następny krok co? Pomarańczowego koguta na kask?? :banghead:

 

Takie choinki fajnie wyglądają na "kredensach" (Goldas, Ventura, Cawalcade) :crossy:

 

Miałem kedyś na czerwono podświetloną komorę silnika w maluchu, wyglądało jakby się silnik palił. Skończyło się szybkim demontarzem na drodze w celu ocalenia dowodu. :crossy:

 

W PL policja wychodzi z założenia że co nie jest dozwolone to jest zabronione. We wszystkich cywilizowanych krajach jest na odwrót co nie jest zabronione jest dozwolone, a to duża różnica. Niestety jesteśmy jeszcze bardzo zacofanym krajem, przecież jeszcze niedawno zabierali dowody za STOP na tylnej szybie czy klapie :icon_eek:

Ale to jest tylko moja opinia i nie każdy musi się z nią zgodzić. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jakoś nie mam przekonania do światełek. Lightbary i stroboskopy OK ale podświetlenia silnika i ramy zdecydowanie nie.

A następny krok co? Pomarańczowego koguta na kask?? :banghead:

 

Takie choinki fajnie wyglądają na "kredensach" (Goldas, Ventura, Cawalcade) :crossy:

 

Miałem kedyś na czerwono podświetloną komorę silnika w maluchu, wyglądało jakby się silnik palił. Skończyło się szybkim demontarzem na drodze w celu ocalenia dowodu. :crossy:

 

W PL policja wychodzi z założenia że co nie jest dozwolone to jest zabronione. We wszystkich cywilizowanych krajach jest na odwrót co nie jest zabronione jest dozwolone, a to duża różnica. Niestety jesteśmy jeszcze bardzo zacofanym krajem, przecież jeszcze niedawno zabierali dowody za STOP na tylnej szybie czy klapie :icon_eek:

Ale to jest tylko moja opinia i nie każdy musi się z nią zgodzić. :buttrock:

Powiem (znaczy napiszę) tak:

Po przejściowym zachłyście powoli zaczynam odkręcać to i owo z motora.

Równie istotne jest czy się podoba jak i KIEDY SIĘ ZNUDZI ! :wink:

JEEEEEEEEEEEEEEEEECHAĆ !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się takie "choinkowanie" moto nie podoba, niestety. Uważam montaż tego za zmarnowany czas i ogólnie za "siarę".

Ale jakbyś chciał już to montować, to z tego co mi wiadomo, muszą to być lampki, diody itp. koloru innego niż czerwony i niebieski, bo są one zarezerwowane dla pojazdów uprzywilejowanych, tak chociażby mi się wydaje... Myślę, że z innymi kolorami Policja nie robiła by problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakbyś chciał już to montować, to z tego co mi wiadomo, muszą to być lampki, diody itp. koloru innego niż czerwony i niebieski, bo są one zarezerwowane dla pojazdów uprzywilejowanych,

 

Nie ma absolutnie zadnych z tym problemow i policja sie nie czepia, spoko :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...