Skocz do zawartości

Zatrzymany dowód rejestracyjny samochodu


Rekomendowane odpowiedzi

Policjant zabrał Ci dowód rejestracyjny bo znalazł podstawę do jego zabrania. Jak pewnie większość z Was wie w policji w ostatnim czasie jest nacisk na wyniki w służbie i taki misiek ma swoją normę wyrobić albo znacząco się do niej zbliżyć. Musi zabrać parę dowodów, nałożyć mandatów i zatrzymać nietrzeźwych. Dziwisz się, że jesteś zatrzymywany z 15- ty raz. Jesteś potencjalnie łatwym celem. W Poldku zawsze jest coś nie tak. Łatwiej zabrać dowód od nastoletniego poldolota niż od nowej Toyoty. Gliniarz nie jest rozliczany ile on podstaw znalazł do zabrania jednego dowodu rejestracyjnego tylko ile dowodów zabrał. Wypada się tylko cieszyć że znalazł taką pierdołę którą łatwo usunąć. Bez dowodu możesz jeździć do czasu do kiedy ważne jest pokwitowanie. Potem 50 pln za brak dokumentu. Możesz sobie nie przyjmować mandatu sąd w takiej sprawie na pewno poprze policjantów, poza tym dostaniesz jeszcze zwrot kosztów sądowych i pewnie ciężko będzie się wyrobić w 500 zł. Pozdrawiam

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko że te 15 razy nie zawsze poldkiem, parę akcji jak jechałem moim simem :wink: A co do pokwitowania to mi pan władca wystawił tylko na dojazd do domu w miejsce daty wpisując po prostu krechy. Ciekawe jak w świetle prawa miałem się stawić na przegląd :banghead: :rolleyes:

Edytowane przez wojtek2812
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...