Skocz do zawartości

Dzień Dziecka


jaron1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie super wyszło. Maszyn całkiem sporo, fantów udało się Jarkowi i chłopakom załatwić naprawdę niemało, dziewczyny zadowolone, dzieciakom z Aleksandrowskiej gifty też się bank przydadzą - no generalnie fajnie, żeśmy zadziałali. Do powtórzenia jak najprędzej.

 

Już działam by odpalić stronkę dla takiego ruchu społecznego - nie żadnej fundacji, stowarzyszenia... tylko na takie zrywy zwykłych bajkerów, a jednocześnie z możliwością zgłaszania się przez ów stronę sponsorów itepe. Jak widać w Łodziakach potenacjał jest to i trzeba działać.

 

A jakby kto chciał zajechać 1.06, koło 12 do DD dla dzieci niepełnosprawnych to też zapraszam - wpadamy tam terenówkami, quadami, parę moto by się też przydało. Dzięki chłopaki i dziewczyny.

Edytowane przez MaxŁódź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dzisiaj :) Max z tą stronką to całkiem dobry pomysł.. Zainteresowanie może jeszcze bardziej wzrosnąć, i przy następnej okazji będzie nas więcej..

pozdrawiam pieniadz

 

 

EDIT http://picasaweb.google.pl/pieniadz42/MotodzienDziecka#

Edytowane przez pieniadz42
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już działam by odpalić stronkę dla takiego ruchu społecznego - nie żadnej fundacji, stowarzyszenia... tylko na takie zrywy zwykłych bajkerów, a jednocześnie z możliwością zgłaszania się przez ów stronę sponsorów itepe. Jak widać w Łodziakach potenacjał jest to i trzeba działać.

Też myślałem o tym. Chciałbym aby ta impreza cykliczna i niech na to będzie przeznaczona każda ostatnia niedziela maja.

Przy dużym zainteresowaniu motocyklistów można się podzielić i obskoczyć kilka/kilkanaście różnych placówek, a i o sponsora łatwiej przy tak dużym ruchu.

 

Ja dopiero wieczorem się kapnąłem, że jeździłem cały czas z dowodem od auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł z tą cyklicznością.

W sumie ostatnia niedziela maja, 6.12, jakąś ostatnią niedzielkę sierpnia (tak powakacyjnie) jakiś zlocik połączony ze szczytnym celem... i może kilka fajnych inicjatyw wyjść... nie trzeba non-stop takich akcji robić, ale ze 3-4 w roku czemu nie... a i jak się znajdzie takie miejsce w sieci, jakiś punkt zaczepienia to i może sensowniejsze funudusze się wyrwie na taki cel.

W każdym bądź razie domena kupiona, informatyk siedzi i główkuje w jakim kształcie cuś zrobić. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zbyt wiele terminów od razu nie wyznaczał bo nie wiemy czy uda się zachować cykliczność.

 

Można by ustalić, że np. na dzień dziecka zbieramy słodycze, jak się uda zmontować kolejną impreze pod koniec wakacji to będziemy zbierać zeszyty i artykuły szkolne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...