Skocz do zawartości

Dzień Dziecka


jaron1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi może udało by się ściągnąć parę skuterów.. Tylko pojawia się pewien problem, a mianowicie prędkość przelotowa jaką byśmy jechali.. te 60 km/h sqtem można jechać, ale więcej to już w niekturych wypadkach zarzynanie do końca manetki..

pozdrawiam pieniadz

Edytowane przez pieniadz42
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to do ośrodka od Karskiego jest może ze 300 m. - jak jeździśz Drewnowską to pewnie widziałeś nie raz gdzie stoi niebieska XJR.

 

Po drugie mamy się przemieścić razem z jednego miejsca na drugie a nie pałowac moto, kto pierwszy ten lepszy. Wyluzuj, nie miej kompleksów na punkcie osiąganych prędkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, prędkość przelotowa ma drugorzędne znaczenie. Myślę, że optimum 40km/h. A nawet jak na Włókniarzy czy Aleksandrowskiej automatycznie się poleci ciut więcej to zaraz są światła, które przytrzymają. Jak byśmy jechali trasą, to jasne, ale tutaj, zero stresu. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, czy to oznacza, że impreza koncentruje się tylko na 2 miejscach???jeśli tak, czy to napewno jest dobry pomysł, skoro DD i szpitali jest troche więcej, myślę, że powinno nam chodzić o dzieci a nie znowu o media,ja nie lubię robić czegoś pod publikę, jak moto będzie sprawne napewno będę uczestniczył,ale czy akurat w tej "paradzie" to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o media... jeśli mamy zrobić po cichu - jak dla mnie OK. Decyzja padła, że lepiej zrobić 2 DD konkretniej - jakieś lepsze gifty, konkursy, zabawy... aniżeli objazdówka z cukierkami. Parady jako takiej nie planuje się, 2 przejazdy - z Manu na Drewnowską (300m), z Drewnowskiej na Aleksandrowską... tu pewnie poruszenie niejako będzie wśród innych uczestników, jednakże trasa mało paradna w porównaniu z Piotrkowską, Kościuszki etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak media będą zainteresowane to same nas "złowią". Ogólnie impreza ma być dla dzieci anie dla mediów czy dla nas samych.

 

Pogoda: na dwoje babka wróżyła:http://www.accuweather.com/pl/EUR/PL/PL003/L%C3%B3dz/Details7.aspx pożyjemy - zobaczymy.

 

Istnieje możliwość, że do czwartku wieczorem lub nawet piątku nie będzie mnie na forum - muszę iść na parę dni do szpitala, ale będę miał telefon, więc jak coś to piszcie sms-y a ja oddzwonię wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w dalszym ciągu uważam, że to zły pomysł, aby wyróżnić tylko 2 domy dziecka,mysle,że nawet gdyby po uprzednim haśle w stronę dyrekcji DD pojechała grupka np 10 moto z samymi cukierkami to byłaby to wieksza przyjemność dla tych dzieci niż zagłaskiwac rykiem 100 maszyn dzieci tylko z 2 DD, nawet taka grupka mogłaby oblecieć i 2 domy dziecka,bo nie musimy z jednym cieckiem śmigać godzine,wystarczy 3 minuty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 100 maszyn podziel przez 10 bo na taką liczbę realnie można liczyć - będzie więcej, to super.

 

Nikt domów dziecka czy też ośrodków nie wyróżnia tylko ja rzuciłem hasło ośrodek bo tam pracuję, a ktoś inny pracuje w ddz na Aleksandrowskiej i chce zrobić przyjemność przede wszystkim swoim podopiecznym.

 

Domów Dziecka w Łodzi jest 9, średnio można liczyć 40 dzieci w każdym - nawet jak byś chciał minutę każde dziecko przewieźć to dnia by zabrakło ale to taka tylko dygresja statystyczna - nie gniewaj się.

 

MaxŁódź zadzwonię do Ciebie jutro koło południa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, skoro te 2 domy choćby przez pracę są wam bliskie, nie ma sprawy, bo tak do konca nie rozumiałem ideii, teraz znam, no i oczywiście nie gniewam się, forum jest od dyskusji, przecież, a poza tym ja jestem optymistą i wierzę w te 100 maszyn :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, skoro te 2 domy choćby przez pracę są wam bliskie, nie ma sprawy, bo tak do konca nie rozumiałem ideii, teraz znam, no i oczywiście nie gniewam się, forum jest od dyskusji, przecież, a poza tym ja jestem optymistą i wierzę w te 100 maszyn :)

 

Jak dla mnie nie ma problemu by podjechać gdzieś jeszcze. Jedyne co to dylemat - wpadać bez zapowiedzi? czy zapowiadać się, a potem dygać, że za mało osób się stawi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej jak nikt się nie zdeklaruje, a przyjedzie sporo niż na odwrót.

 

Ja psia krew będę autem i z dzieckiem - nie mam z kim zostawić pociechy. Bardzo żałuję bo obiecałem dziewczynom, że je trochę powożę, ale nadrobię to już najwyżej innego dnia samodzielnie.

Poza tym dostałem trochę fantów dla was i kaskę na zakup słodyczy dla dziewczyn od bardzo serdecznego i niezwykle szczodrego kolegi z forum Burgmanii i jakoś to muszę zabrać.

Robert!!! Bardzo dziekuję.

 

Dla pierwszych dwudziestu będę miał drobne podarki zafundowane przez pana Marka Karnikowskiego ze sklepu z olejami na Aleksandrowskiej 131a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...