Skocz do zawartości

Może zlot motorowerów?


Kubas17
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co z twoją cagivą??

 

Z moją cagivą.. robie remoncik w silniku, czyli jak na razie sprowadziłem simery za kosmiczna sumę i mi się nie uśmiecha to, ale co zrobić takie moto..

cięzko będzie sie dograć za bardzo rozrzucone forum :D

 

nie wiem tak myśle,,,,,,,,,,jakby coś wypaliło w promieniu 150km od sieradza (np tomaszów :D ) i byłaby niedziela lub sobota i ładna pogoda to w sumie bym sie zastanowił :D nic nie obiecuje ale jakieś kontakty zawsze sie przydadzą szczególnie z okolicy....

 

myślicie nad czymś konkretnie zorganizowanym jak np zlot motocyklowy że jakiś tam wstęp i żarcie jakieś atrakcje czy raczej zjeźdzamy sie, pijemy....soczek rzecz jasna i do domu ??

To już zależy od organizatorów, ale jak coś to bez popisów hamowania tyłem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie wypali;p

 

najlepiej to robic zloty w swoim fyrtlu dla ''swoich'' u mnie w miescie to chyba co piatek organizowane sa takie zloty. Watpie zeby ktos chociaz 100 km na skuterze przyjechal na zlot ;p

 

ja jak wyjade za miasto skuterem to mnie szlak trafia :bigrazz: co prawda 90km/h ale to monotonne jest.

 

automat? bleeh! :lapad:

Edytowane przez bobber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz moto? coś kombinuję z kolegami bliżej sierpnia zrobić, ale jeszcze nic nie wiadomo.

To kombinuj ja z moimi kumplami pogadam.

A co do moto to jeszcze nie będe pisał bo nie wiem jaki teraz kupie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy problemy macie, jak byście się dopiero co spod cycka mamy wyrwali. Jak miałem motorynkę, to nie było miejsca w które bym nie pojechał, i jakoś nie miałem problemów że coś się stanie, rozleci lub złapie mnie policja. Trochę samozaparcia Panowie, to już nie ten wiek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy problemy macie, jak byście się dopiero co spod cycka mamy wyrwali. Jak miałem motorynkę, to nie było miejsca w które bym nie pojechał, i jakoś nie miałem problemów że coś się stanie, rozleci lub złapie mnie policja. Trochę samozaparcia Panowie, to już nie ten wiek :D

No właśnie ja tam moge jechać wszędzie ale oni mają problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...