Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Robimy zlocik Venturek na zamku? Proponuję termin 14-17 lub 29-31 sierpnia. crossy.gifcrossy.gifcrossy.gifcrossy.gifcrossy.gifcrossy.gif

Witam Wszystkich!

Mój znajomy jest właścicielem Zamku w Przezmarku.

Jest w stanie udostępnić nam obiekt do zorganizowania zlotu.

Wstępnie koszt noclegu to 30,- PLN/os – nocleg w baszcie na karimatach w śpiworach własnych oczywiście. Jest też możliwość skorzystania z pokoi gościnnych, ale tu już w zależności od ilości chętnych będę negocjował całość.

Na niektórych zdjęciach widać domki kempingowe – nie liczcie na nie. Części już nie ma, a w tych pozostałych nie będziecie chcieli spać…

http://zamki.res.pl/przezmark.htm

http://pl.wikipedia.org/w...ki_w_Przezmarku

https://www.facebook.com/...160257744005153

Termin do ustalenia, ale myślę, że jak będzie ciepło.

Czy jest Ktoś chętny na spotkanie?

Dodam, że jak już ustalimy termin i wstępną liczbę chętnych, to będę dogrywał szczegóły.

Czekam na info.

Lewa w górę!

Pozdrawiam!

Dyzio

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze policzyłem to jest kilka osób chętnych na spotkanie 18-20 lipiec w Świętokrzyskim

1. Mercurius

2. Fireman11

3. ARCZI998 + 1

4. Dariow

5. Maniek1z

6. Sn5

 

Ja mogę przyjechać w sobotę i zostać do niedzieli a inni niech się wypowiedzą i może jeszcze ktoś dołączy

 

Mercurius a w ile motocykli tam będziecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wstępnie termin też pasuje, ale nie wiem czy mi się uda dojechać - praca...

Możesz mnie i Evi dodać ze znakiem zapytania, jak dostanę grafik na lipiec, to potwierdzę na 50%, a przed samym wyjazdem na 100%. Niestety inaczej nie mogę ;(

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkanaście maszyn, jak nie ponad dwadzieścia?

Muszę dokładnie policzyć :cool:

I wszyscy jesteście pod namiotami?

 

Lista:

1. Mercurius

2. Fireman11

3. ARCZI998 + 1

4. Dariow

5. Maniek1z

6. Sn5

7. Dyzio i Evi

Edytowane przez Dariow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszyscy jesteście pod namiotami?

 

Lista:

1. Mercurius

2. Fireman11

3. ARCZI998 + 1

4. Dariow

5. Maniek1z

6. Sn5

7. Dyzio i Evi

 

Na domki nie ma co liczyć, chyba że przyjedziesz minimum na tydzień. Jedyną opcją jest namiot.

 

Lista:

1. Mercurius + 1

2. Fireman11

3. ARCZI998 + 1

4. Dariow

5. Maniek1z

6. Sn5

7. Dyzio + Evi

 

i grupa znajomych na Shadowkach z SHOC.PL

 

mercurius

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co Ci konkretnie chodzi czy były jakieś wady tych sprzętów czy też jakieś promocje
z tego co wiem to nowsze roczniki czyli te 98 konne nie były sprzedawane w Polsce, a gdziekolwiek pytałem to części tylko na zamówienie
tak więc wątpię że było coś organizowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek, masz rację i najgorsze jest to, że nie wszystkie części są dostępne... ;(

Jak chciałem zamówić szparunki na moją Kochankę, to mi powiedzieli, że zamówią, jak podam VIN odpowiednika EU, bo po moim VIN mają blokadę i nie zamówią.

Jacek6, o akcjach serwisowych nie słyszałem.

Mogę popytać, jak będę w ASO.

Czy masz coś konkretnego na myśli?

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...