Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a banan przy szybie

Była ostatnio na amerykańskim jebaju za 39 duli + 40 za przesyłkę - dobra cena zastanawiałem się czy nie licytnąć, ale przekalkulowałem ,że mam kupić jeszcze inna drobnicę, która niestety w naszym salonie kosztuje majątek. Na koniec miesiąca puszczam zamówienie do sklepu z częściami w USA. Nowa listwa w tym sklepie to koszt 110 $. Przesyłka za towar zao kwotę od 100-199$ to 48$. Dozbierałem drobnicy do 200$ tak aby nie tracić na przesyłce.

Z to w Polsce w MGG kupiłem już szybę 280 zeta.

 

Co do synchronizacji tez mnie to czeka , tylko najpierw muszę wyciągnąć gaźniki na stół.

Ale będę miał to czym zrobić dokładnie bo ostatnio kumpel odkupił z serwisu spalony cyfrowy wakumetr Souriu indiana, trochę w nim pogrzebałem okazało się ,że poleciał tylko zasilacz procesora(jakiś mądry podpiął urządzenie na 12 v do 220v !!!). Teraz ładnie tryka w ramach próby poprawiłem synchronizacje gaźników w BMW. Jest różnica pomiędzy wakumetrem na manometrach. Elektroniczny jest jednak dokładniejszy , w przypadku BMW dużo lepiej udało mi się wyregulować linki gazu, przepustnice otwierają się dokładnie w tym samym momencie.

Edytowane przez slaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie musicie jeszcze liczyś się z kosztami cła i vat-u niestety, pamiętam że jak kiedyś zamawiałem drobiazgi i kwota wraz z przesyłką ok 100 $ to nic mi nie doliczyli ale jak juz ostatnio zamawialem za 800 $ to cła i całej reszty było ok 700 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze maniek staram się nie przekraczać 200 dolarów aby nie drażnić urzędu celnego.

Według przepisów celnych unii europejskiej zwolnione z cła są towary do kwoty 150 euro.

Ja będę zamawiał z tej stronki bo można płacić Pay Pal-em i wysyłają do Polski.

 

http://www.boats.net/

 

Nie przestraszcie się tej strony bo zajmuje się ona Łódkami i wszystkim rzeczami z nimi związanymi, ale handlują też częściami do motocykli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie małe pytanko wszyscy pamiętają o wymianie filtrów paliwa powietrza a czy ktoś wymieniał paliwa wiem gdzie jest ale czy ktoś kupował jakiś zamiennik tak aby się mieścił w tym gumowym oplocie

Jest pod kanapą i akumulatorem. Trochę odkręcenie zajęło mi czasu.

Co do zamiennika to myślę, że nie ma sensu, bo na allegro są po 30 zł. Ja kupiłem zamienniki na pałę, tak przed robotą. Jeden fi 8, a drugi 6mm. Żaden nie pasował. Duża beczka.

Doszedłem do wniosku, że jest czysty i latam dalej na starym.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martwiłbym się o wymiary, a o parametry techniczne - przepływowość, aby nie dławił.

Jak będzie mniejszy, to częściej go będziesz wymieniał.

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...