Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam propozycję takową:

 

Wypad do Bornego Sulinowa i Kłomina

Wyjeżdżam od siebie z Nakła między 09:00 a 10:00 w sobotę 07/09/13.

Piława koło Bornego Sulinowa - 140km - http://goo.gl/maps/lj3np

Miejscówka fajna - http://www.gabrysiewo.ecom.com.pl/

Zmajstrujemy ognisko i kiełbachy.

Nocleg około 30-35pln za głowę.

Jedzenie we własnym zakresie.

Z zakupami nie będzie problemu na miejscu jest sklep.

A i okolica godna pozwiedzania msn-wink.gif Może i przewodnika załatwię więc opowie co nieco.

To co będą jacyś chętni icon_question.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się będzie Wam nudziło i szukacie pretekstu, to od 15 września do 29 września będę przebywał służbowo w kujawsko-pomorskim, dokładnie okolice Torunia. Dodam, że planuję pojechać motorem :rolleyes: możemy się spotkać :cool:

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów na południu Polski coś się dzieje z RS a na pomorzu są jakieś Royalki ? może my z pomorza też się spotkamy ?

 

Pozdrawiam Mario Bytów

Witam Mario już dwa razy bylem u was w Bytowie na otwarciu sezonu ale Ciebie na venturce nie widziałem. Znam tam paru chłopaków ,może za rok i my się spotkamy jak nie w Bytowie to może w Karlinie bo Bytów przyjeżdża do nas na otwarcie .No to do spotkania hel

 

Mam propozycję takową:

 

Wypad do Bornego Sulinowa i Kłomina

Wyjeżdżam od siebie z Nakła między 09:00 a 10:00 w sobotę 07/09/13.

 

Piława koło Bornego Sulinowa - 140km - http://goo.gl/maps/lj3np

 

Miejscówka fajna - http://www.gabrysiewo.ecom.com.pl/

 

Zmajstrujemy ognisko i kiełbachy.

 

Nocleg około 30-35pln za głowę.

 

Jedzenie we własnym zakresie.

 

Z zakupami nie będzie problemu na miejscu jest sklep.

 

A i okolica godna pozwiedzania msn-wink.gif Może i przewodnika załatwię więc opowie co nieco.

 

To co będą jacyś chętni icon_question.gif

Szkoda Marsinus ze nie bede mugl do dojechac do Bornego chociaz mam tylko 80 km,ale w tych dniach planujemy wyjazd za zachodnia granice.Planujemy zwiedzic wyrzutnie v 2.Nastepnym razem gdy bedziesz w moich okolicach daj znc moze wtedy sie uda hej

 

Mam propozycję takową:

 

Wypad do Bornego Sulinowa i Kłomina

Wyjeżdżam od siebie z Nakła między 09:00 a 10:00 w sobotę 07/09/13.

 

Piława koło Bornego Sulinowa - 140km - http://goo.gl/maps/lj3np

 

Miejscówka fajna - http://www.gabrysiewo.ecom.com.pl/

 

Zmajstrujemy ognisko i kiełbachy.

 

Nocleg około 30-35pln za głowę.

 

Jedzenie we własnym zakresie.

 

Z zakupami nie będzie problemu na miejscu jest sklep.

 

A i okolica godna pozwiedzania msn-wink.gif Może i przewodnika załatwię więc opowie co nieco.

 

To co będą jacyś chętni icon_question.gif

Cześć Marsinus szkoda ze nie będę mógł dojechać do Bornego chodziarz mam tylko80 km,ale w tych dniach planuje z kolegami wyjazd do Niemiec planujemy zwiedzić wyrzutnie rakiet v 2 .Może następnym razem gdy będziesz w moich okolicach to daj znać hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Maniek

Ja tak jak Bobi dopiero w piątek wieczorem jak wrócę ze szkolenia w Monachium będę wiedział co mi moja żonka wymyśliła na weekend bo po tym jak się zgodziła jechać ze mną na Chorwację to muszę byc "grzeczny" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich kolegów.

Właśnie się stałem mam nadzieję szczęśliwym posiadaczem ventury z 2006 roku. Wcześniej jeździłem dragiem 650.

Mam pytanie.

Czy ktoś wie w jakiej modulacji pracuje CB radio w ventirce. i kto przestraja radio i CB radio. Ile to kosztuje, no i gdzie je znajdę w motocyklu. Chociaż myślę że pewnie w owiewce.

Przy okazji Jak kupowałem Venturkę to wyżebrałem manual serwis w języku angielskim w formacie PDF. Jeśli ktoś potrzebuje to służe pomocą. Podać email i prześlę.

Pozdrawiam!!! :blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że chętnych brak :/

 

Znalazłem taki opis tego co można by zobaczyć w trakcie wypadu nawet bez przewodnika.

 

http://www.militarne-borne.pl/oferta-2/wycieczki-po-bunkrach-szlakiem-bunkrow-bunkry

niestety jak dla mnie to sulinowo to za dalkeko jak na jeden lub 2 dni

 

Witam wszystkich kolegów.

Właśnie się stałem mam nadzieję szczęśliwym posiadaczem ventury z 2006 roku. Wcześniej jeździłem dragiem 650.

Mam pytanie.

Czy ktoś wie w jakiej modulacji pracuje CB radio w ventirce. i kto przestraja radio i CB radio. Ile to kosztuje, no i gdzie je znajdę w motocyklu. Chociaż myślę że pewnie w owiewce.

Przy okazji Jak kupowałem Venturkę to wyżebrałem manual serwis w języku angielskim w formacie PDF. Jeśli ktoś potrzebuje to służe pomocą. Podać email i prześlę.

Pozdrawiam!!! :blush:

myślę że powienieneś byc zadowolony jak my wszyscy

a radjo znajduje sie pod tylnym kufrem ja osobiście przerabiałem w Katowicach koleś kazał mi podjechać motorem wlutował coś i działa a kosz to z tego co pamięta 70 zeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety jak dla mnie to sulinowo to za dalkeko jak na jeden lub 2 dni

 

myślę że powienieneś byc zadowolony jak my wszyscy

a radjo znajduje sie pod tylnym kufrem ja osobiście przerabiałem w Katowicach koleś kazał mi podjechać motorem wlutował coś i działa a kosz to z tego co pamięta 70 zeta

Dzięki kolego ale które radio jest pod tylnym kufrem FM czy CB. Chociaż dzisiaj miałem ściągnięte siedzenia i kurde nic tam nie widziałem. ale jak mówisz to jutro sprawdzę jeszcze raz. A i jak byś mógł mi dać namiary na tego gościa to będę wdzięczny.

Edytowane przez wto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod tylnym kufrem (centralnym) masz CB, aby dostać się do radia musisz odkręcić kufer.

Całe audio masz z przodu pod czaszą.

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod tylnym kufrem (centralnym) masz CB, aby dostać się do radia musisz odkręcić kufer.

Całe audio masz z przodu pod czaszą.

Wielkie dzięki. Teraz muszę kogoś znaleźć kto je przestroi. Mam manual servis ale niestety nie pisze w jakiej modulacji chodzi CB. Ale myślę że w AM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba bardziej tu chodzi o 0 i 5 lub jak kto woli polowki

No niestety nie! Ponieważ CB radio nadaje jeszcze w odpowiednich modulacjach AM to co jest w Polsce używane, FM też niektórzy uciekają SSB i USB

Przyjęło się w Polsce że pracujemy w modulacji AM kanał 19 Drogowy Kiedyś 28. W chwili obecnej kanał 28 dla Polaków jest na pewno w Niemczech.

Jak radio będzie w modulacji FM to nie będzie można zrozumieć co inni nadają efekt jak by było radio nie dostrojone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze takie rzeczy sa to ja wiem ale tutaj jest konkretne pytanie o radio isa a nie np z niemec gdzie ono faktyczni e chodzi w modulacji fm.

 

a kanal 28 jest polskim kanalem w calejneuropie niebtylko nirmczech. kiedys byl to ostatni kanal jaki mogly obslugiwac polskie radiabibstad sienwzielo ze to jest polski kanal drogowy w europie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Gość w serwisie, przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie, za całe 50 złotych ogarnął temat 5 i 0. Nie do końca jestem zadowolony z radia w motorze, ale to już inna historia…
W tym samym serwisie był Maciejka, ale w Jego przypadku, Gość coś przy przestrajaniu spierniczył, bo przesunął Maciejce kanały o jeden, będziemy to poprawiać.
Co do radia, to jest kilka rodzajów/producentów i niektórych radiach amerykańskich można zmienić raster z USA na EU. Niestety w moim radiu jest procesor, którego nie da się wymienić. Jedyne co mogę zrobić, to wymienić radio na EU. Sprawdzałem w serwisie Yamahy i mogę takie radio zamówić, ale musze podać nr VIN od motoru, który miał takie radio fabrycznie.
Interkomy dorabiałem w Łodzi (interkomy.pl), tam też wstępnie zamówiłem zestaw głośnomówiący do telefonu, bo wkurza mnie jak mi kieszeń wibruje, a potem mam 1000 wiadomości, np. od Żony ;)

Edytowane przez Dyzio77

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...