Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jacek ja nic nie kupowałem ale powoli przymierzam się do gmoli od nich, problem jest tylko taki że na forum Drag Stara opinie w większości nie są za dobre :sad: , a ty co chcesz zakupic

Edytowane przez Dariow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, polecam firmę z Włocławka http://www.roadstyler.com/
Kupowałem u Nich gmole do VT750Aero (Honda Shadow), na której się rozwaliłem w 2010 roku, gmole spełniły swoje zadanie, a widziałem je jakieś 5 dni temu i dalej służą mojemu Kumplowi z bloku obok. Dodam, że On specjalnie o chromy nie dba…, np. moto zimowało pod chmurką.

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmmm…
To pewnie trzeba zadzwonić i zapytać czy zrobią, szczególnie, jeżeli podasz Im ilość kompletów.
Ja właśnie będę odbierał oparcie i kilka gadżetów do swojej Kochanki, tyle, że zamówiłem w
http://www.motoakcesoria.riders.pl/

Michał Ulaski 509-201-218 [email protected]
Żeby było śmieszniej, zamówienie złożyłem w lutym, tylko ciągle było Mu nie po drodze wykonać dla mnie rzeczy. Znaczy się niektóre są już od maca czy kwietnia do odbioru, ale powiedziałem, że chcę całość a nie na raty. W poniedziałek mam mieć montaż – pożyjemy zobaczymy.
Będziecie mieli niespodziankę ;)

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marsinius, jakiej jakości chromy wykonuje Wasza galwanizernia i czy miedziujecie przed chromem?

 

Z motonautilusa to sie juz chyba wyleczyem.....http://forum.motocyklistow.pl/index.php/topic/138436-motonautilus-przemysl-nautilus/

 

Dobre, podoba mi się ;)

 

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek6 - A to Ci pytanie o te chromy - Dyzio77 w jednym ze swoich poprzednich postów - tym o Hondzie Shadow chyba już odpowiedział.

Ponadto skoro wożą nam do chromowania detale z Włocławka czyli ponad 130km w jedną stronę to chyba też o czymś świadczy.

 

Odpowiadając zatem na Twoje pytanie o to jakiej jakości chromy robimy powiem tak - najlepszej ;)

 

Co zaś do miedzi to między innymi dlatego jakość naszych chromów jest najlepsza :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystko jasne!
Dobrze wiedzieć, że pracujesz w takiej firmie ;)
Rozumiem, że co bym do Was nie przywiózł, to położycie chrom?
(Oczywiście mam tu na myśli rzeczy metalowe od motoru i samochodu)

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne Grono posiadaczy Royal Star ponownie ,ponownie a to dlatego ,że 4 lata śmigałem Royalką i coś mnie podkusiło na zmianę :banghead: kupiłem FJR przejechałem nią 4,5 tys fajnie śmiga nie powiem ale serce biło do RS i bez żalu sprzedałem :biggrin: wróciłem do Royalki ale teraz mam Venture...:) moje zadowolenie jest równie proporcjonalne jak mojej Pani , która teraz siedzi jak królowa....

 

Pozdrawiam Mario Bytów

 

P.S.

Jak w przyszłym sezonie będzie jakiś zlot Royalek ja się pisze, chyba że w tym roku coś wymyślicie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzio77 teoretycznie tak chromujemy prawie wszystko - prawie to jednak pewien problem, który zwie się znal czyli zn - cynk i al - amelinium ;) Stop ten nastręcza sporo trudności w obróbce w zależności od zawartości cynku - im więcej tym gorzej ale dajemy radę :D

 

MARIO.STAR ja przymierzam się na zamianę w druga stronę czyli z RSTD na FJR. Napisz jakie miałeś wrażenia na FJRce i co Cię skłoniło do powrotu na RSTD bo jestem bardzo ciekawy. Z tom zamianą to jest na zasadzie "i chciała bym i boję się" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marsinus czyli tak.... co do FJR-ki to odróżnieniu od Royalki jedzie i hamuje w dwóch słowach ,jak ktoś lubi kręcić to idealny motocykl ale jak dla mnie za nerwowy kusi do szybkiej nerwowej jazdy moja Pani pukała we mnie jak dzięcioł ,hamowanie i przyspieszanie super sprawa w przeciskaniu się miedzy samochodami a ciągła linia przed zakrętem dla niej nie istnieje kręci na 5 jak błyskawica ,co do pozycji założyłem podwyższenie kierownicy przed leżałem na niej niby lepiej ale 500-600 km już czułem się zmęczony (opierasz się na łapach ) a moja Pani po takiej drodze musiała brać leki przeciw bólowe czyli z dupy nie wyrywa , na Royalce byliśmy dwa razy na Chorwacji w jeden dzień zrobiliśmy 1070 km i spoko mogliśmy jechać dalej bez leków :biggrin: jedynie czego mi brakowało to mocy moja Royalka miała 75 KM i załadowana w dwie osoby kufer centralny czyli MAX ... ja góry nie widziałem ona czuła , redukcja na 4 i szła trochę słaba na turystyczna jazdę ;) ,Ventute ma 98-102 KM różnie podają i czuję różnicę jak dla mnie jak ktoś lubi Sportowo-Turystyczne motocykle FJR ,ST1300 czy też BMW R1200RT jego osobista sprawa ale nic nie zamieni spojrzeń przechodniów i podziw do prawdziwych ciężkich Cruiserów z dodatkiem Chromu.... :biggrin:



Witam,
Maciejka, masz 110% racji, w samej tylko Warszawie jeżdżą cztery Venturki, jednego właściciela poznałem, z drugim rozmawiałem na światłach i zaprosiłem na Forum, ale…
Dzwoniłeś do mnie 28 czerwca, tyle, że ja właśnie wróciłem z Krety i mam jeszcze tydzień wolnego. Od jutra będę na działce, wiec jak masz czas i ochotę, to podjedź – powalczymy z klaksonami.
Wpadłem na takiego pomysła, co by się przejechać w jeden dzień do Ciechocinka na tężnie.
Co Ty na to?
Może Ktoś będzie chętny i się podłączy?
(dziś podjadę do roboty po grafik, to będziemy się mogli umówić)
Pozdrawiam Wszystkich!

Zgadzam się z kolegom mało Venturek śmiga ,znam temat miałem kilka lat Royal Star Tuer Deluxe obecnie Venture i spotkać na naszych drogach RS ciężko jak ściągałem swoją Royalkę z USA to mało kto wiedział co to jest za motocykl (2008 r) nawet jak dzwoniłem do serwisu Yamaha to tez nie mieli pojęcia , gdyż szukałem uszczelki pod sprzęgło mówiłem że to ten sam silnik co V-max -ie to sprzedawca nie bardzo wierzył dopiero jak przyszła uszczelka i przeczytał do Royal Star/V-max uwierzył....

Pozdrawiam serdecznie Mario Bytów/ Pomorze Kaszuby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...