Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Znalazłem taki filmik jak przerobić lampę

i znalazłem na https://pl.aliexpress.com/item/7-LED-Headlight-For-Harley-Davidson-FLS-FLSTC-FLSTF-FLSTFB-FLSTN-Touring-Trike-MOTORCYCLE-CHROME-PROJECTOR/32699297605.html?spm=2114.56010108.12.9.GewzDK Trochę taniej :biggrin:Chiba :rolleyes: się skuszę i zrobię przez zimę

 

Hejka kolego czy już jesteś szczęśliwym posiadaczem tego leflektora bo też chyba się na niego zdecyduję ? Pozdrawiam

 

uff udało mi sie jakoś zmniejszyc to zdjęcie. w profilu na początek. bo kilka dni temu ktoś prosił żebym sie"pochwalił"sprzętem. więc dumnie sie chwalę :))

 

INTRUZ co do podnoszenia sprzetu z boku obejrzyj filmik na youtube. nie jest to az takie trudne i ciężkie zeby podnieść. na tym filmiku co ja oglądałem nawet drobna azjatka podniosła sprzęt z boku

 

:)

Moje gratulacje kolego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem ten filmik juz gdzieś... fajny instruktazowy jak dostać się miedzy innymi do szyby owiewki.poprzedni własciciel chyba zrobił ją z jakiejs pleksi. bo tak potrzaskana popękana ze tylko to przychodzi mi do głowy. szyba ,pierscień w koło lampy przedniej banan pod szybą. to w jakis sposób musze ogarnąć. bo poprzedni własciciel nie wiem czemu polakierował to na kolor wisniowej owiewki. wiec to najpierw pasowało by zrobic zmienic. bo jednak wg mnie chromowane/niklowane lepiej sie prezentuje. brakuje tez mi łesek po obu stronach na owiewce czaszy. lampa jeszcze tej nowej nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten gościu ma robi takie cuda ,folia chromowa i trzeba kombinować http://allegro.pl/czasza-owiewka-xvz-1300-royal-star-venture-blotn-i6680149886.html szyby też są na allegro.A co do lampy to dałem sobie spokój ,na alliexpres jest pełno takich lamp ale jak to świeci to nie wiadomo ,dużo podróbek :rolleyes:

Edytowane przez intruz25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją przerobiłem za grosze i nikt się nie czepia.
Lampa od Venture jest takiej samej średnicy, co lampa od NYSY, ŻUKA, STARA itd.
Zamieniłem szkło i jest OK.
No prawie, jest minimalna różnica w odległości soczewki od zwierciadła - około 5mm, co spowodowało, że przy poprawnym ustawieniu lampy świeci dalej.
Musiałem ją opuścić, bo oślepiałem jadących z przeciwka, ale w końcu na półce jest regulacja wysokości :)
Pozdrawiam!
Dyzio

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INTRUZ. jeśli to ten gość co chandluje motocyklami co podałeś link z allegra. to sorry ale nie. byłem u niego na jesieni jak szukałem moto. nie mam miłego zdania o nim.



Dyzio...pierścień do czachy ten właśnie niklowany podejdzie od warszawy żuka czy stara??? tak z tego co własnie pamiętam tez były takie"świcącę"



puki co to na razie chyba wymienie tylko szybę a dalej sukcesywnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem oryginalną zdemontowałem , leży w garażu , założyłem z żuka , świeci tak sobie szału nie ma . Podobno też podchodzi z golfa II i ze skody starej > W golfie były reflektory hella więc powinny być lepsze od tych z żuka .

Pierścień ściągniesz sobie ze starego reflektora i będzie git .

Banana też mi za....o w drodze kupiłem czarny i jeździłem ale w tamtym roku okleiłem i wygląda całkiem spoko , mam stronkę i w USA kosztuje chyba ponad 180 $

 

A co do tego gościa z Zagórza to trzeba uważać sprowadza tylko rozbitki , problem jak był rozbity i to trzeba sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem ze rozbitki sciąga. oglądałem jego ofertę i zdjęcia co oferował.no to co zobaczyłem na miejscu to rece opadły. gosciu mowi" super sprawa na zimowe wieczory zeby sobie odremontowac" :mad: ...400km przejechane i kicha... nie kupiłem wtedy. tak ze doswiadczenie jest z nim .nawet i czesci jesli bym potrzebował to nie kupił bym od niego. szybę na dzien"dzisiejszy" zamowie na allegro oczywiscie skroconą u producenta. a dalej pierscien banan i te łezki... to juz po dzisiejszym ogladaniu na ebay i na stronie amerykanskiej... kosmiczne ceny mają:(... na razie spasuje... kiedys tam moze sie i to poprawii na "swicące". puki co moto jezdzi. pozmieniac tylko plyny filtry itd. i jezdzic jak przyjdzie wiosna. kolega z pracy namawia mnie w kwietniu do Częstochowy. no ale wpierw trzeba sie obyc i nauczyc jeździc



dziś na ebay usa była ta niklowana ramka na leflektor ale porysowana więc zrezygnowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniłem szybę na wysoką ,nic nie wieje :rolleyes: http://allegro.pl/listing?string=szyba%20venture&bmatch=base-relevance-floki-5-aut-1-2-1025 Do goldasa jest pełno dodatków ale do naszych zero .Ciesz się jazdą a duperele zostaw na później ,może coś znajdziesz w sezonie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak własnie chcę zrobić. zeby te dodatki zostawić na puzniej .co do szyby to chcę mniejszą(u mnie całkiem matowa jest po poprzedniku). jak będe zamawiał to od razu zeby mi skrócili u producenta. tylko zmierzyc trzeba. na taką wysokosc jak mam



nasz "motór" mało popularny w europie a już w polsce to całkiem. z tego co tu wczesniej pisali na forum mało nas jeździ na takim sprzecie. a szkoda. bo ja jak kiedyś na cpn litwina zobaczyłem na takiej maszynie od razu zakochalem sie. moze tez i dlatego mało czesci uzywek na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasz "motór" mało popularny w europie a już w polsce

 

no niestety na Europę przestali klepać chyba w 2001 r i to dlatego

A do Częstochowy jak będzie pogoda to jedź , ja dwa lata temu jak jechałem to na bramkach a Balicach sypało śniegiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...