Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy posiada ktoś serwisówkę do XVZ13 z 2010r? Mam pytanko jak pompujecie oponki, solo i z plecaczkiem? Wie ktoś może gdzie mogę metalizowac plastik, chodzi mi o element pod szybą.

Pozdrawiam

Serwisówkę, mam po angielsku w PDF-e i ksero po polskiemu. Podeślij na priw maila to ci wyślę, wieczorkiem.

Co do banana na podszybiu to temat był wałkowany. Po ściągnięciu starego chromu, nie ma gwarancji co do przyczepności nowego?

Tak mi powiedzieli u galwanizera.

Najlepszy sposób, wytrzeć "wyrównać" drobnym papierem i nakleić folie w kolorze chromu. Efekt nawet zadowalający.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy.
Chcę do mojej Venturki założyć dodatkową lampę stop i szukam jakiejś alternatywy bo noc co jest dedykowane pod ten model nie mogę poszukać:( Podpowie może ktoś gdzie takie coś nabyć lub może jaka z samochodowych była by najodpowiedniejsza do przystosowania?
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podeślij mi na pw swój adres e-mail, to wyślę Ci zdjęcia jak to rozwiązałem u siebie.
Mam dodatkowy STOP pod kufrem.
Kupiłem więcej świateł, ale zostało mi się ostatnie.
Trzymam je na zapas.
Ale mogę Ci podesłać zdjęcia w opakowaniu, będziesz wiedział czego szukać, jak Ci rozwiązanie spodoba.
Pozdrawiam!
Dyzio

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy.

Chcę do mojej Venturki założyć dodatkową lampę stop i szukam jakiejś alternatywy bo noc co jest dedykowane pod ten model nie mogę poszukać :( Podpowie może ktoś gdzie takie coś nabyć lub może jaka z samochodowych była by najodpowiedniejsza do przystosowania?

Pozdrawiam

Ja mam takie światło. Już je miałem jak kupiłem.

post-81448-0-47913200-1461831938_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego na filmku super to widać ale te diody na linku mają tylko 16,5 cm długości a tu myślę przynajmniej że powinno być dwa razy tyle ale dzięki za fatygę :)

 

Ja mam takie światło. Już je miałem jak kupiłem.

Też ciekawe rozwiązanie można się nad nim zastanowić chociaż wolał bym pod kufrem :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymierzyłem odległość pomiędzy mocowaniami i przedłużyłem je wieszakami do szafek z nierdzewki. W te otwory weszły mocowania linijki LED i mam dodatkowy stop, który mogę zdemontować i nie będzie śladu. Linijka LED 24
Kupiłem dwie, bo się bałem, że jak jest napisane wewnętrzna, to zaraz padnie, ale od 2011 roku się trzyma i działa J
Można też zamocować trzecie światło STOP na uchwytach od rur COW – pod kufrem jest rama do której można śmiało przymocować światło STOP.
Chciałem dodać zdjęcia, ale jakiś czas temu osiągnąłem limit i …

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarną widuję na Al. Niepodległości koło Polskiego Radia - czasami stoi tam na parkingu. (o ile to ta)

Co jutro porabiacie - może by tak ... ???



W temacie światła STOP - znalazłem, ja mam dokładnie taką lampę pod kufrem:
http://allegro.pl/lampa-stop-wew-28-led-czerwona-2-nozki-carcommerce-i5870083516.html

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...