Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,chcialbym podzielic sie swoim problemem z Venturka ,a mianowicie strasznie mi plywa na zakretach ,i gdy jade po jakis nierownosciach ,asfalt bez dziur ,droga prosta idzie jak strzała ,mialem obawy ze to jakis luz na wahaczu ale wszystko dokrecone ,gdy energicznie poruszam kierownica na postoju to wchodzi w takie wibracje ktore zaczynaja sie od kierownicy i ida na tyl ,wychodzi na to ze to cos w przodzie ,łozysko glowki ramy bylo luzne zostalo dokrecone ,wiec sam nie wiem co to moze byc ,,moze ktos sie z tym spotkal,gdzie szukac przyczyny ,wiem ze przyczyn moze byc wiele ,ale moze ktos mial do czynienia z czyms takim ,bylbym wdzieczny za jakies pomysly ,lub namiar na kogos kto tym bym sie mogl zajac w okolicach Lubina ,legnicy ,Glogowa , z gory dzieki wielkie

Kolego sprawdź tylny amortyzator...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam koledzy :) Mam mały problem bo nabyłem w tym roku Nawigację Garmin Zumo 590 i podłączyłem sam pod AUX pod czaszą teraz staram się sprzęgnąć smartfona przez Blutut przez Nawigację i jestem w połowie drogi bo mogę odebrać rozmowę i słyszę co ktoś do mnie mówi w kasku ale mnie dzwoniący nie słyszy :( W oryginalnej wiązce przewodów do mocowania nawigacji jest jeden mikrofon ale nie wiem gdzie go podłączyć czy ktoś doradzi ? Pozdrawiam u progu lata wszystkich jeszcze śmigających :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mercurius

 

fireman11, dnia 13 Sie 2015 - 19:34, napisał: snapback.png

ja jadę wrzesień , październik i może listopad jak się uda wtedy jest najpiękniej w Bieszczadach

Może uga się nam zgrać termin, oby aura dopisała :crossy:

 

byłem już we wrześniu ale to nie znaczy że jeszcze raz nie mogę jechać , jak pojedziesz daj znać zawsze się wybiorę jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zbysio może jeszcze jeżdżą

 

 



Na zagranicę w tym sezonie nie wystarczy mi funduszy :-(

 

 

Mercurius pojechałem z kolega na dłuższy weekend od czwartku do niedzieli, pojeżdziliśmy trochę po Czechach i Polsce, jeden nocleg w Czechach i dwa w Polsce i tak liczyłem że mogliśmy skoczyć do Austrii bo różnica byłaby tylko tak naprawdę w kilometrach i koszcie spalonej benzyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pozdrawiam wszystkich venrurowców na forum odniedawna.Szczęśliwym posiadaczem od kwietnia tego roku.Mam nadzieje że w tym sezonie 2016 uda mi się was poznać gdzieś na szlaku tudzież zlocie.Pozdrawiam wszystkich Marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jestem za!
Pozdrawiam!
Dyzio

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam sznownych kolegów!

 

 

Niedawno stałem sie posiadaczem upragnionej Yamahy Royal Star z 2009r, motocykl był po niewielkiej klizji i sukcesywnie zaczynam go usprawniać.

Jesli pozwolićie to będę pewnie miał sporo pyań ;)

 

Na ta chwilę mam wrażenie że niedomaga układ zasilania, motocykl odpala na dotyk ale podwyższone obroty harakterystyczne dla pracy na ssani sa tylko przez sekundę następnie obroty znacznie spadają. Generalnie silnik pracuje raczej równo i miarowo ale szybkie dodanie gazu nawet na rozgrzanym silniku prawie zawsze powoduje zgaśnięcie, ja się dodaje gazu powoli to po przejściu na wyższe obroty można już normalnie operować gazem.

 

Motocykl ma przebieg 16tys km prawdopodobnie stał bardzo długo nieodpalany, na ta chwilę wymieniłem świece, olej, filtr paliwa.

 

 

Ktoś ma jakieś doświadczenia z powyższym ? :)

 

 

pozdrawiam

Łukasz

Łódź

 

post-85113-0-03727700-1457860069.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów:)
Mam mały problem po zimie z moją maszynką a mianowicie brak podświetlenia licznika czy może ktoś jest zorientowany co może być przyczyną może bezpiecznik jeśli jest na to dedykowany i gdzie się on znajduje lub coś innego ? Z góry dziękuję za pomoc
Pozdrawiam
Bodi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...