Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba będziesz pierwszy.Z drugiej strony słyszałem kilka opinii użytkowników innych motocykli z tłumikami od Kalińskiego,że są super i warte swojej ceny.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ! Wracając do tematu nawigacji kupiłem jednak Garmina Zumo 660 i czy ktoś wie gdzie pod czaszą podłączyć przewód zitegrowany do Audio pod AUX oraz czy przydatne będzie podłączenie mikrofonu a jak tak to też gdzie to podłączyć przy motorze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakieś akcesoryjne amerykany sygnowane do tego modelu, jak stoi odpalonych kilka ventek to moją słychać najbardziej. Ale upierdliwe nie jest i do jazdy dalekiej się nadaje przyjemnie słychać jak odkręca się manetkę . Ale co to jest to za cholerę nie wiem, do sprawdzenia przy okazji jakiegoś spotkania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Markos w końcu ktoś z Gdańska zawitał a co do okablowania to nie mam pojęcia co jest tam nakminione ja mam wersje euro i nie mam CB jak by co to możemy się spotkać i podumać w końcu jesteśmy z jednego grodu

No jak tylko sezon się zacznie to czemu nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam jakieś akcesoryjne ,są trochę głośniejsze o wydechów kolegi Korsarza -Jerzego .Wiecej dudnią ale nie są głośne w porównaniu do mojego intrudera który miał zupełnie puste 126 decybeli :rolleyes:

 

http://youtu.be/JO5fZgDvDlY

Edytowane przez intruz25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/kamera-sportowa-motocyklowa-rowerowa-fullhd-rd990c-i4845989538.html

 

cena śmieszna w porównaniu do GoPro a jakość bardzo dobra (YouTube obcina jakość) Mam wszystko nagrane 1080 HD , jak puszczę na telewizor to .... :rolleyes: :biggrin: :rolleyes: :biggrin:

 

pozdr.

Hej Borys. Ze względu na naszą rozmowę i planowany wyjazd zakupiłem tą kamerkę. Jutro przyjdzie, ale już się martwię jak jest z montażem do kasku?

Mam nowy i szkoda wiercić.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Borys. Ze względu na naszą rozmowę i planowany wyjazd zakupiłem tą kamerkę. Jutro przyjdzie, ale już się martwię jak jest z montażem do kasku?

Mam nowy i szkoda wiercić.

Pzdr.

Powitać

Nie trzeba nic wiercić uchwyty są mocowane na taśmę klejącą dwustronną która trzyma bardzo mocno. Trzeba zamocować prawidłowo za pierwszym razem w czym pomaga system bluetooth którym można się połączyć z telefonem i mieć podgląd na to co widzi kamera. Mocowanie na taśmę przetrenowane w warunkach ekstremalnych. Jeżeli zdecydujesz się na montaż z boku kasku ( ja tak mam gdyż mocowanie na górze kasku ograniczało otwieranie szyby) trzeba zamocować w takim miejscu aby od obudowy kamery do skorupy kasku było ok. 5mm luzu a po otwarciu szyba nie właziła w kadr.

Z pomocą drugiej osoby to robota na 10 minut.

Gdyby jeszcze jakieś pytania to wal śmiało - pies szczepiony :) :) :) ;) :biggrin:

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...