Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ,trochę zapomniałem o tym forum ale znaowu jestem :crossy:

Z korsarzem -Jerzym znamy się parę lat ,długo by opowiadać :biggrin:

Po sprzedaniu Hondy Shadow Jerzy znalazł mi Venturke ,13 gudnia wsiedliśmy w busa pojechaliśmy kupić Yamaszkę .

Jak to mówią życie zaczyna się po litrze :blink: :blink: :blink: mam nadzieje że będe zadowolony z zakupu :biggrin: POZDROWIONKA

Cześć venturowcy

intruz25

ja również na tym forum bywam sporadycznie

ale widzę że mamy niedaleko do siebie

a maszynki podobne może w sezonie uda się nawiązać jakiś kontakt albo

na jakąś przelotkę wyskoczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wszystkiego najlepszego w nowym roku .Koledzy szykuje się do wymiany oleju w lagach wiem ze niektórzy z was maja to za sobą.Może ktoś napisze jaki olej no i ile się go wlewa,wiem ze było to przerabiane ale nie chce mi się szperać po stronach.Czekam na dane z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witak kolegów dawno tu nie zaglądałem :banghead: ale mój kolega własnie sprzedał swojego rumaka i szuka Royal Star Venture najlepiej w kolorze czarnym ale to nie warunek ,może ktoś chce sprzedać lub wie kto chce sprzedać motocykl proszę o info.

 

[email protected]

 

Mario Bytów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba idzie wiosna :biggrin: mój drugi kolega też się zakochał ,,chyba,, w Royalce :biggrin: i szuka motocykla ale Royal Star Tour Deluxe rok pow. 2006 może ktoś coś ma lub wie gdzie stoi będę wdzięczny .

 

Mario Bytów

 

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie znalazłem :cool: Dobrze ze się nie zakochał w Royalu 99% :cool:

 

http://otomoto.pl/yamaha-xvz-1300-royal-star-jak-nowy-08-drag-star-M4073255.html

 

 

http://otomoto.pl/yamaha-xvz-1300-royal-star-tour-de-luxe-venture-M4210848.html

Edytowane przez intruz25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne.

Tylko szkoda, że jakoś mało jeżdżone? Przecież dobrze wiemy, że ta co ma najwięcej przebiegu to robimy w jeden sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...