Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tam wjazd darmowy dla motocykli jest po 19.00 wiec możemy sie spotkać gdzieś natrasie np. na Lotosie na skrzyżowaniu w Orzeszu o 19 i podjechać razem do żor

 

Heh, widzę że wreszcie coś się kroi na Śląskiej Ziemi a nie 400 km od domu :). Ja bym sie tez pisał. Co prawda ok 17:00-18:00 widziałem prognozy że może troche popadać burzowo, ale potem juz powinno być dobrze. Zerkniemy zatem ok 17:00 na pogode i będziemy decydować.

 

W każdym razie ja do Orzesza chyba nie pojadę (nie całkiem po drodze) ale postaram sie być ok 19:00 na miejscu pod Twinpigs z młodszym synem (niech sie młody wkręca w klimaty moto).

 

https://goo.gl/maps/P3rNz

 

 

a w którym miejscu ta stacja w Orzeszu wgl jest?

Edytowane przez bobi71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zapodać schemacik z wymiarami :notworthy:

 

 

A więc profil zamknięty 35x35 mm - potrzebne jest 1,90 m koszt 23 zł. Tniesz 2 razy po 50 cm i 3 razy po 30 cm.

I teraz - dwie poprzeczki mają być z góry jedna z dołu, spawamy wszystko razem na szerokość 30 cm tak jak szerokie są poprzeczki !!

do tego potrzebujemy jeszcze 2 nakrętki i pręt .

 

poniżej mały schemacik jak byś coś nie wiedział pisz lub dzwoń

 

post-77000-0-89495600-1407525503.jpg

 

post-77000-0-28495700-1407525572.jpg

 

 

post-77000-0-64230700-1407525584.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wypchajcie się... myślałem że w końcu się zobaczymy i pogadamy o sprzęcie a tu kicha ;). Sam byłem i godnie reprezentowałem nasz klan wśród bedzie dwustu lub nawet wiecej maszyn. Super atmosfera i dobra muza. Niezły klimat w tym Twinpigs.

Może za tydzień się też wybiorę. Będzie kolejna Motofrajda.

post-61167-0-05536100-1407532785_thumb.jpg

Edytowane przez bobi71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A więc profil zamknięty 35x35 mm - potrzebne jest 1,90 m koszt 23 zł. Tniesz 2 razy po 50 cm i 3 razy po 30 cm.

I teraz - dwie poprzeczki mają być z góry jedna z dołu, spawamy wszystko razem na szerokość 30 cm tak jak szerokie są poprzeczki !!

do tego potrzebujemy jeszcze 2 nakrętki i pręt .

 

poniżej mały schemacik jak byś coś nie wiedział pisz lub dzwoń

 

attachicon.gifIMG_0242.JPG

 

attachicon.gifIMG_0241.JPG

 

 

attachicon.gifIMG_0243.JPG

Dzięki :notworthy: :notworthy: :notworthy: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Mam na imię Wojtek i ok. 3 tygodnie temu nabyłem Venturę z 2009r. Wcześniej tzn. ostatnie 7 lat jeździłem Wild Starem (aktualnie do sprzedaży}, dlatego też głównie zaglądałem na forum Wild Road Star. Teraz obiecuję częściej zaglądać tutaj. Aktualnie powoli przyzwyczajam się do masy motocykla, pomimo że Wild Star też do lekkich nie należy. Mam też pytania. 1. Czy posiada ktoś z Was oryginalne manetki, chętnie odkupię. Aktualnie mam kuryakiny i jak dla mnie są za "grube". Nie mam takiej wielkiej "pacy". 2. Szukam tez relingów do tylnych kufrów, ale oryginałów. Czy ktoś kupował/zamawiał i ile kosztują tak +-?

Ja mam oryginalne zbędne manetki jeżeli jesteś jeszcze zainteresowany nimi daj znać .Najlepiej przedzwoń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...