Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo, się pochwalę ;)
Założyłem dziś oparcie, no i bajka!!!
Jestem pod wrażeniem ;), tak mi się spodobało, że po Vavce i okolicy zrobiłem dziś ponad 200 mil.
Że ja wcześniej się nie posłuchałem Kolegów…

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmmm…

To pewnie trzeba zadzwonić i zapytać czy zrobią, szczególnie, jeżeli podasz Im ilość kompletów.

Ja właśnie będę odbierał oparcie i kilka gadżetów do swojej Kochanki, tyle, że zamówiłem w http://www.motoakcesoria.riders.pl/

Michał Ulaski 509-201-218 [email protected]

Żeby było śmieszniej, zamówienie złożyłem w lutym, tylko ciągle było Mu nie po drodze wykonać dla mnie rzeczy. Znaczy się niektóre są już od maca czy kwietnia do odbioru, ale powiedziałem, że chcę całość a nie na raty. W poniedziałek mam mieć montaż – pożyjemy zobaczymy.

Będziecie mieli niespodziankę ;)

Jw. ;)

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venturki z południa w dniach 30.08 - 01.09 będę w Wiśle na SHADOWISKU jakby ktoś był chętny do odwiedzenia, poznania i pogadania zapraszam

kontakt tel. w klubowej pomocy Dyziowej

Cześć,

widziałem Wasze maszyny (Twoją i Dyzia) na Szadowisku. Nawet godzinę stałem obok was pod hotelem (ok 18:00-19:00) i szwędałem sie z synem po terenie. Niestety nie doczytałem nigdzie w necie, że wstęp tylko po wcześniejszych zapisach i mysleliśmy z kumplem (był swoim Vulcanem z córką) że po prostu wpadniemy na wieczór, zapłacimy za grilla i sie włączymy w imprezę. Niestety organizatorzy nie przewidzieli dodatkowych zestawów kiełbasowo-piwnych i nas pogonili. Trochę nas to zaskoczyło. Szkoda, miałem nadzieję Was poznać ale będzie pewnie okazja kiedy indziej. Pojechaliśmy do Wisły połazic po rynku i wracaliśmy do Raciborza. Wycieczka i tak była udana. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, szkoda, że nie zadzwoniłeś lub nas nie znalazłeś.
Wieczorna impreza faktycznie była zamknięta, ale tylko teoretycznie. Mogliście wejść. Co do grilla i piwa, to każdy, kto wcześniej zapłacił kaskowe, miał talony odbierał jedzenie oraz picie, ale nie wszyscy chcieli korzystać z tych dobrodziejstw i rozdali kupony. Mieliśmy opaski (coś jak na All Inclusive) oraz identyfikatory. Jeden z Kolegów odwiedził nas Ventką. Czyli dało radę…
Coś za słabo się starałeś.
Tak na poważnie, to trochę mi przykro, że nie spotkaliśmy się, a szczególnie, że Ktoś Was pogonił!?
Tu jestem zdziwiony, ponieważ zasadą tego klubu jest to, że jest otwarty dla Wszystkich.
Kolejną kwestią jest to, że jeżeli powołałeś się na Maciejkę i Ktoś Cię źle potraktował, to chyba był to Ktoś nowy lub nawalony…
Ja krótko jestem w klubie, bo dopiero pięć lat, ale Maciejka, to już historia ;)
Myślę, że jakoś to nadrobimy!
Pozdrawiam!
Dyzio

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Coś za słabo się starałeś.

Tak na poważnie, to trochę mi przykro, że nie spotkaliśmy się, a szczególnie, że Ktoś Was pogonił!?

...

 

 

No gadalismy z kolegą organizatorem, który wydawał opaski, kupony i identyfikatory. Nie powoływałem się na Was bo nie wiedziałem że jesteście w klubie, myslałem że tez gościnnie. Kolega powiedział, że ma tyle jadła ile osób zapłaciło i nic nie wykombinuje, a bez opasek nas nie wpuszczą na imprezę i kropka. No cóż, dajcie znac jak jeszcze sie coś w tym roku wykluje na południu a swoja drogą zapraszam w okolice Raciborza :)

 

 

No i ominęła mnie fajna impreska ale dzisiaj wróciłem dopiero z Chorwacji może zdążymy jeszcze w tym roku spotkać się na jakimś zlociku czy przy innej okazji :)

 

Heh, ja też wróciłem tydzień temu z Chorwacji, Makarska, z przygodami ale super było.

 

Pzdr.

Bob

Edytowane przez bobi71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobi71, widzisz, jak byś się wpisał na listę alarmową, to miał byś do nas kontakt i nie rozmawiał byś z organizatorem. Swoją drogą, gdybyś powiedział, że przyjechałeś nas odwiedzić, to wszedł byś na imprezę i głodny byś nie wyszedł. Przegięli z ilością jedzenia. Poza tym pojechał byś do sklepu po kiełbasę i ognisko było by Twoje ;) Kaszanka była z grilla, robiona przez obsługę hotelu, ale kiełbaskę każdy sobie sam robił przy ognisku lub na podwieszonym nad ogniskiem ruszcie.
Stało się jak się stało i się nie wróci – nadrobimy to w swoim czasie.
Spotkać się w tym roku jeszcze można, tyle, że każdy o tym mówi, a jak już się coś organizuje, to frekwencji brak…

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzio ja myślę że szybciej spotkamy się na jakimś zlocie kończącym sezon, może gdzieś w połowie drogi między Warszawą a Śląskiem :)

 

Bobi szkoda że nie pisałeś że jedziesz może po drodze byśmy gdzies się spotkali, ja jechałem również w stronę Makarskiej ale w końcu wylądowałem koło Primosten :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko, ja tam najszybciej w piatek popołudniu moge gdzieś pośmigać do wieczorka, sobota jeszcze nie wiem bo rano pracuję i kto wie co moja połowica wymyśli. Niedziela odpada bo mamy piknik rodzinny przy kościele (mam tam swoje zadania) na który ew. zapraszam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...