Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dotąd śmigałem na Mobil 1 4T pełny syntetyk (złoty korek) 15W50. Taki lalem do drag stara , BMW i teraz do Vętki.

Ale od pewnego czasu zacząłem samochodami jeździć na Valvoline z którego jestem bardzo zadowolony i przy następnej wymianie zaleję Valvoline SynPower 4T 10W-50 . Zapytacie pewnie zaraz dlaczego 50 nie 40 ,mimo że silnik chłodzony cieczą to wolę mieć zapas temperaturowy, nasze motocykle maja delikatną konstrukcje panewek walu korbowego i walków rozrządu (jak większość Japonii) nawet krótkie zerwanie filmu olejowego mocno daje się im we znaki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już zmienicie olej w swoich Gwiazdach to zapraszam kolegów na Venturkach na kawę, do Nowego Sącza na rynek, w sobotę 28 maja 2016r., kole godzin południowych.

 

:crossy: :crossy: :crossy: :crossy: :crossy: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihihi! widzę że próbujesz rozbujać towarzystwo , powodzenia :biggrin: , próbowałem to robić wcześniej przez parę lat z mizernym skutkiem :banghead: co do godziny na rynku w Nowym Sączu to nie wcześniej niż o 13.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jeśli mogę się wypowiedzieć co do oleju to od nowego lałem Yamalube syntetyk i po przejechaniu 16 tyś mil musiałem wymienić tarcze w zeszłym roku ale przejeździłem do końca sezonu już na nim od tego sezonu mam wlany Motul 10W40 100% syntetyk i mam nadzieję że tak szybko nie padną tarcze sprzęgłowe jak przy Yamalube tym bardziej że wiem od kolegów co śmigają na takich samych maszynkach że tylko Motul zawsze wlewali :) Pozdrawiam i szerokości w nowym sezonie życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihihi! widzę że próbujesz rozbujać towarzystwo , powodzenia :biggrin: , próbowałem to robić wcześniej przez parę lat z mizernym skutkiem :banghead: co do godziny na rynku w Nowym Sączu to nie wcześniej niż o 13.00

 

 

Właśnie nie wiem o co chodzi, ja potrafię z Wa-wy pojechać nad morze, tylko po to aby się z nim przywitać i wrócić do domu, albo w góry by wejść tylko na jeden szczyt i abarot do Wa-wy, a tu nikomu nie chce się raz w roku przyjechać :crossy: Venturami, na spotkanie i dobrą zabawę :buttrock: . Nie ogarniam tego :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mercurius pewnie znowu będzie problem ze spotkaniem termin 28 maja to długi weckend tak więc wiele osób planuje coś dłuższego ja myślę o zamku Czocha ale i tak pewnie w ostatnim momencie zdecyduję, gdybym tam nie jechał to może wpadnę do Sącza na kawę i ciacho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mercurius pewnie znowu będzie problem ze spotkaniem termin 28 maja to długi weckend tak więc wiele osób planuje coś dłuższego ja myślę o zamku Czocha ale i tak pewnie w ostatnim momencie zdecyduję, gdybym tam nie jechał to może wpadnę do Sącza na kawę i ciacho

 

Jak dłuższego, to polecam zlot zamknięty od 26 do 29 maja nad jeziorem Rożnowskim. Atrakcji na pewno nie zabraknie.

A na kawę tak czy inaczej zapraszam. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak dłuższego, to polecam zlot zamknięty od 26 do 29 maja nad jeziorem Rożnowskim. Atrakcji na pewno nie zabraknie.

A na kawę tak czy inaczej zapraszam. :flesje:

 

Mercurius ja naprawdę miło wspominam ostatnie nasze spotkanie :) i naprawdę chciałem przyjechać nad jezioro Rożnowskie ale .......... wybrałem przełęcze w Austrii, Włoszech i Słowenii , niestety w tym roku za dużo wyjazdów mieć nie będę więc wybieram te zaległe :)

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

 

Maniek a ty niy pitol ino dawej zy mną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy posiada ktoś serwisówkę do XVZ13 z 2010r? Mam pytanko jak pompujecie oponki, solo i z plecaczkiem? Wie ktoś może gdzie mogę metalizowac plastik, chodzi mi o element pod szybą.

Pozdrawiam

Serwisówki przewalają się w internecie , tak samo jak firmy metalizujące wystarczy wpisać, oponki powietrzem chyba że bogatszy to azotem- 78% bez znaczenia czy z plecakiem czy solo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...