Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

BORYS69 myślałem ze ten koszmar nigdy się nie skończy,ja bym tam swojej kochanki po tych szutrach nie pogonił.To co ty zrobiłeś to mistrzostwo świata naprawdę.Moje plany na Rumunie chyba sobie odpuszczę poczekam na dobre drogi.

80% dróg po których jechaliśmy w Rumunii jest to nowy prosty asfalt. Oni nie zrywają starej nawierzchni tylko od razu na starą , dziurawą kładą nowy dywanik, a robią to w takim tempie że nasi drogowcy mogliby się od nich uczyć. Unikając głównych dróg (międzynarodowych) praktycznie nie widzieliśmy TIR-ów które najbardziej niszczą drogi. :) Dzięki temu zobaczyliśmy kawałek prawdziwej Rumunii nie tej dla zwykłych turystów. Taką właśnie możliwość daje moto, samochodem na pewno bym nie zaryzykował wjeżdżać w takie "krzaki". :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rumunia tak mnie zauroczyła że chyba w tym roku też tam pojadę. :)

Moje plany na Rumunie chyba sobie odpuszczę poczekam na dobre drogi.

 

Byłem w Rumunii 4 lata temu i też jeszcze pojadę , miałem jechać w zeszłym roku ale miałem poważne problemy i nie dało rady ale w tym roku pojadę

Z drogami nie jest tak źle , ale trzeba uważać na furmanki i sfory psów , poza tym jest pięknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BORYS69 - obejrzałem filmiki, jestem pod wrażeniem!
Kiedy ja tak będę mógł pojeździć - no może nie po Rumunii...
Myślę, o Hiszpanii, Chorwacji lub Rodos ;)

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam-kupiłem navi manty 5 cali ,głównie do odtwarzania muzy ale nie tylko . :cool: zobaczę jak się będzie sprawować :biggrin:

Znalazłęm taka osłonę przeciw słoneczną :cool: :cool: :cool:

 

http://allegro.pl/oslona-oslonka-przeciwsloneczna-do-nawigacji-gps-i4983405805.html

Edytowane przez intruz25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety żadna regeneracja nie dorówna oryginałowi,ale nowy to kasa kosmos .A używki to rzadkość.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosna idzie a ja wymontowałem amorek jutro wysyłam mam na gwarancji,czy ktoś miał już taki przypadek,Ciekawe czy uznają gwarancje bo 600zl droga nie chodzi

 

 

 

 

Wiem o co chodzi.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Od niedawna jestem posiadaczem Ventury z 2007. Mam jednak problem z tym co jest w kablologii mojego moto icon_e_sad.gif
Nie wiem do czego miały służyć kable, które wychodzą przy kierze i w kufrze.
Mianowicie:
- przy kierze mam 1 kabel mini jack stereo, 2x mini jack mono i kabel z końcówką jak do telefonu-RJ11 (WTF?)
- w tylnym kufrze mam 2x mini jack mono (jeden ok metra, drugi około 2 metrów icon_eek.gif ) i również kabel z końcówką RJ
Pod kufrem jest urządzenie do którego wchodzą oba kable antenowe, dlatego też nie wiem czemu w kufrze znajduje się CB, który ma wejście na mini jack i RJ oraz przyłącze antenowe jak w zwykłym CB. Skoro antena idzie do tej skrzynki pod kufrem (a nie wychodzi z niej kabel do anteny) to po co jest to gniazdo antenowe w tym CB?
Macie jakieś pomysły?
A może jest ktoś z Venturą blisko 3miasta, kto by rzucił na to okiem i mógłbym porównać instalację.
Pomóżcie, bo nie lubię nie wiedzieć do czego coś jest icon_e_confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
nie wiem co masz pokombinowane w moto, ale jeżeli masz jakieś wolne okablowanie w kufrze, to może to być coś do zmieniarki CD lub wirtualnej zmieniarki MP3.
To co jest pod kufrem, to CB.
Wchodzą tam kable z dwóch anten, ale tylko jeden kończy bieg, bo drugi wchodzi do radia w czaszy rzedniej – za zegarami, bo tam jest jednostka centralna Clarion.
Sterowanie masz na kierownicy.
Może Ktoś (poprzednik) w kufrze woził odtwarzacz MP3 i na jednym kablu masz zasilanie, a na drugim sygnał i po przełączeniu na AUX będziesz miał dźwięk w głośnikach.
Sprawdź miernikiem i zobacz pod czaszą gdzie są wpięte przewody.
Ja kupiłem wirtualną zmieniarkę płyt CD, masz opis i zdjęcia w innym temacie.
Jak będę w trójmieście lub we Władysławowie, to możemy się spotkać.
Pozdrawiam!
Dyzio

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nie wiem co masz pokombinowane w moto, ale jeżeli masz jakieś wolne okablowanie w kufrze, to może to być coś do zmieniarki CD lub wirtualnej zmieniarki MP3.

AD. Ale 2m kabla w kufrze?

To co jest pod kufrem, to CB.

AD. no tak powinno być, to po co to CB dodatkowe w kufrze? Złącze RJ z kufra pewnie jest do tego dodatkowego CB-bo ma takie wejście, ale po co przy kierze??

zobacz pod czaszą gdzie są wpięte przewody.

AD. Tam jest takie spagetti, że.... ale na pewno wchodzą pod czaszę, a innych urządzeń niż Clarion brak :/

 

Jak będę w trójmieście lub we Władysławowie, to możemy się spotkać.

AD. Będzie mi miło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...