Skocz do zawartości

Motocykl ciężko pali


Pi00r3k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Przebrnąłem przez wątek .

Z tego co pamiętam to praca pompy jest uzależniona od obrotów silnika .Niskie obroty pompa wolno pracuje , wysokie szybciej. Na niskich obrotach jeżeli dotkniesz pompę to wyczujesz wolne "klikanie ". Jak podłączysz gołą pompę pod stałe źródło prądu i ona cały czas pracuje to na 90% jest coś nie tak Kiedyś to sprawdzałem u siebie i po podłączeniu pod aku był tylko jeden "sów" i koniec . Można latac bez niej (F2 tak miały a piece prawie te same ) tylko jak jeździsz na kole to mogą być problemy w dostawie wachy .Jak chcesz sie bawić w pompe to lepiej już kupić samochodową od mitsubishi pasują , poszukaj na honda-cbr.pl tam są szczegóły .

Masz może jakieś fotki tej pompy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item1032892278_pompa_pal...rr_vfr_750.html

 

Identyczna jak ta. Filtr paliwa mam również.

 

Wypłukałem benzynę z silnika, zalałem nowy olej, filtr oleju, wymienilem swiece, gazniki wyczyszczone. Bez pompy ladnie chodzi, troche miał problemy z zaciągnieciem paliwa ale nie ma sie co dziwic bo komory w gaznikach byly puste, wszystko spuściłem zresztą.

 

Na kole nie latam i nie mam zamiaru, nie stać mnie na takie zabawy :)

 

Hmm to jak, macie jakieś rozwiązania? Bo wychodzi na to że ten przekaźnik/sterownik może być dobry. Sam nie wiem już co robic

Pompa po podlaczeniu pod aku pracowala caly czas. Piszesz, że nie powinno tak być?

Edytowane przez Pi00r3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Sprawdzałem to z rok temu i na 99% nie pompowała cały czas ( moge to jeszcze raz sprawdzić ale jestem pewny) Dodatkowo pompa steruje jakiś przekaźnik czy coś (może podciśnienie? ) .

Ja tam bym bez pompy smigał , żadnej różnicy nie ma , a za zaoszczędzoną kase paliwo bym kupił .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pompą steruje przekaznik/sterownik, jak kto woli, mi sie wydaje ze podlaczona pod aku powinna pompowac caly czas bo przeciez caly czas prad dostaje a sterownik jest od tego zeby ja ewentualnie wylaczac kiedy cisnienie jest w normie i zalaczac znowu kiedy spada... albo sie myle sam nie wiem na razie bez pompy jezdze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...