Skocz do zawartości

amortyzator skrętu


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Daj potem znać jakie koszty w końcu wyjdą; namiar na nich mam od kumpla który szukał amora do cbr 954, ale w końcu wyrwał na allegro jeszcze taniej ;). Stąd też moja sugestia żeby szukać tam samego mocowania.

 

Murgal: wyobraź sobie, że jedziesz przez Zawichost w stronę Sandomierza i na tych dziurach zamarzyło Ci się odkręcić na trzecim biegu do odcinki. Przyda się na pewno :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Murgal: wyobraź sobie, że jedziesz przez Zawichost w stronę Sandomierza i na tych dziurach zamarzyło Ci się odkręcić na trzecim biegu do odcinki. Przyda się na pewno :).

 

Wiem o czym mówisz, głównie Dwikozy-Doraz jest tragedia.

 

Przekonałeś mnie. :icon_razz:

icon5.png

 

KUPIE MOTOCYKL BEZ PRAWA DO REJESTRACJI ROCZNIK 2006< , KONTAKT PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj dorobią Ci mocowanie amora pod dowolny amortyzator, domyślam się że w komplecie będzie taniej. Z tego co wiem, wystarczy tylko podać model motocykla.

 

Mam dostęp do parku maszynowego[do obróbki metali]-z mocowaniem poradzę sobie chyba.Tylko czym mam się sugerować,kupując golasa z allegro: długością,średnicą?-i ponawiam pytanie z jakiego motocykla da się podpasować do hondy f2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dostęp do parku maszynowego[do obróbki metali]-z mocowaniem poradzę sobie chyba.Tylko czym mam się sugerować,kupując golasa z allegro: długością,średnicą?-i ponawiam pytanie z jakiego motocykla da się podpasować do hondy f2.

 

Amory są zunifikowane więc problem leży jedynie w dorobieniu odpowiedniego mocowania bo wątpię aby do F2 były dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że piszę, ale po cholerę w takich motocyklach amortyzator skrętu?

 

Po to, żeby shimma nie urwała Ci dupska na koleinie.

Wyobraź sobie, ze po mocnym odkręceniu i wheelie przód motocykla opada na skręconej w bok kierownicy...w takich sytuacjach amor skrętu jest niczym spadochron dla skoczka!

V-TWIN wanker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...