Skocz do zawartości

Znoszenie w lewo.. powód?


jaquzie
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I co? macie jakieś pomysł na te moje wydechy/przechyły ?

 

albo się przyzwyczaisz albo zważ stary wydech,zważ nowy, i zobacz ile wyjdzie ci różnicy,po czym zdobądź kawał metalu(albo nawet coś funkcjonalnego) i przykręć go gdzieś w okolice wydechu albo odchudź przeciwną stronę :D najprostsze rozwiązania są najlepsze

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyzwyczajenie niestety nie wchodzi w grę. albo jest dobrze, albo nie jest ;)

 

tak też właśnie zrobię, choćby dla samego testu.

zobaczę, jaka różnica wyjdzie, przyczepię ciężarek, wtedy sytuacja będzie klarowna :D odpada odchudzenie przeciwnej strony, bo chyba musiałbym zdjąć łańcuch :D

aczkolwiek przyznać muszę, że trochę to zaskakujące...

 

update z 30.04

ok, sprawa dobiega końca.

kółka wyważone statycznie, motorek prowadzi się zajebiście, i co najważniejsze jedzie prosto przy puszczeniu kiery.

 

problem jest jeszcze tylko taki, że zostaje na stałe oryginalny wydech (przy sporcie znosi/przechyla), który chodzi z lekka cicho, co zostanie rozwiązanie poprzez przeróbkę na przelot :D

 

A wtedy będzie i brak znoszenia i zajebisty dźwięk ;) i o to chodziło ;)

Edytowane przez jaquzie

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 :>
http://sites.google.com/site/jaquzie/
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Może to głupie... ale mam w FZ1 zmieniony wydech (jakieś - 8 kg- na tytanowego miva) iii... nic nie znosi. Maniek10 też ma zmieniony na carbonowego Akrapa i... nic nie znosi (też - 8,9 kg).

 

Słaba teoria, bardzo słaba... A jak zbalansujesz ciałem lekko w prawo, to jedzie na sportowym tłumiku prosto (bo w zasadzie to o to chodzi)?

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po balansie (czyt. przesunięciem dupy w prawo, czy też przy wychelniu się w prawo) jedzie prosto..

nie będę przecież jeździł i wyglądał przez szybkę z prawej strony ? :evil:

 

kurde, teoria dziwna, i z tym się nie spieram.. ale co zrobić :icon_rolleyes:

 

przeczytaj w postach wcześniej co sprawdzałem, co robiłem, by wykluczyć wszystkie możliwości..

 

wniosek mam jeden: po zimowaniu (jeszcze na oryginalnym wydechu) było ok, założyłem blueflame, który waży jakieś 2-3kg i przechyla/znosi, założyłem finalnie oryginał i jest ok.

 

W sumie potwierdziłeś tę dziwną teorię, pisząc, że macie zmienione coprawda wydechy, ale.. na dość ciężkie 8,9 kg (prawie jak oryginał).

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 :>
http://sites.google.com/site/jaquzie/
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zimowaniu (jeszcze na oryginalnym wydechu) było ok,

 

jeżeli zimował oparty na bocznej mogła wystąpić tzw kwadratura koła

mówiąc normalnie opony się odkształciły, :icon_question: może to taki problem,

teraz jeżdzisz i powoli wracają do normalności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpada ;)

 

Fazer ma centralkę, stał na centralce, dodatkowo z lekko uniesionym przodem (zarówno przednia jak i tylna opona nie dotykały podłoża) ;)

Edytowane przez jaquzie

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 :>
http://sites.google.com/site/jaquzie/
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...