Skocz do zawartości

Honda Shadow VT750C


kamyk153
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem wczoraj w salonie Hondy oglądać nową VC750 i wygląda super, nie jest tak duża jak sobie ją wyobrażałem ale jest za to dość szeroka, nie wiem jak się sprawdzi w zatłoczonym mieście.
1100 naprawdę nie potrzebuje, taka moc mi na razie nie potrzebna. Doszedłem do wniosku, że najlepszy będzie dla mnie zwinny chopper, stąd właśnie pomysł na Shadowkę, chyba też będę się rozglądał za modelem na wtrysku, podobno mniej palą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W jeden sezon z moją Wdówką zrobiłam 16 kkm więc ciężko powiedzieć gdzie najdalej. Bardzo dobrze ją wspominam... 600km dziennie to nie był problem ;)

 

To bardzo się ciesze, że aż tyle można nią robić :D Teraz wystarczy tylko czekać na prawo jazdy :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lublin-Międzywodzie (z Lublina po naszym kraju dalej się już nie da-po przekątnej) w 2014 r. na Shadowisko, ok. 800 km w 9 h, jednego dnia i to w zasadzie w siodle (tankowania i micha). Po pewnym czasie to już nie ma tej przyjemności jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To bardzo się ciesze, że aż tyle można nią robić :D Teraz wystarczy tylko czekać na prawo jazdy :))

 

Robić można dużo, kwestia ile dasz radę. Ja Wdówkę musiałam zmienić tylko dlatego, że kręgosłup dawał o sobie znać, a w takiej pozycji, w jakiej się siedzi na VT każdy dołek, każda dziura, wszystko leci w kręgosłup. Ale generalnie motocykl nie do zajechania. W każdych warunkach pogodowych, na każdym rodzaju podłoża, a nawet na torze. Wspaniały motocykl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Robić można dużo, kwestia ile dasz radę. Ja Wdówkę musiałam zmienić tylko dlatego, że kręgosłup dawał o sobie znać, a w takiej pozycji, w jakiej się siedzi na VT każdy dołek, każda dziura, wszystko leci w kręgosłup. Ale generalnie motocykl nie do zajechania. W każdych warunkach pogodowych, na każdym rodzaju podłoża, a nawet na torze. Wspaniały motocykl.

 

No oczywiście , na to tez zwracam uwagę , ja raczej będe na dłuższe wycieczki wybierał się nie na co dzień , chodzi mi tylko o to , że szukam motocykla który nadaje się właśnie na takie podróże i myśle ze dobrze trafiłem , teraz tylko te oczekiwanie na kupno nie daje mi spokoju ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No oczywiście , na to tez zwracam uwagę , ja raczej będe na dłuższe wycieczki wybierał się nie na co dzień , chodzi mi tylko o to , że szukam motocykla który nadaje się właśnie na takie podróże i myśle ze dobrze trafiłem , teraz tylko te oczekiwanie na kupno nie daje mi spokoju ;D

hehe, a ja swoją Hanię kupiłem właśnie w Toruniu, to może ją odkupisz i wróci :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, a ja swoją Hanię kupiłem właśnie w Toruniu, to może ją odkupisz i wróci :biggrin:

 

To jeszcze czasu trochę , za rok dopiero prawo jazdy będzie robione ^^ ale jak znajde na ogłoszeniach , że Toruń to sobie przypomne ;D . Tak coś mi się wydaje , że trudno będzie znaleźć bo dość mało ich widziałem . Większość są , ale po 13 tysięcy w góre . Jak można zapytać ile dawałeś za swoją ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To jeszcze czasu trochę , za rok dopiero prawo jazdy będzie robione ^^ ale jak znajde na ogłoszeniach , że Toruń to sobie przypomne ;D . Tak coś mi się wydaje , że trudno będzie znaleźć bo dość mało ich widziałem . Większość są , ale po 13 tysięcy w góre . Jak można zapytać ile dawałeś za swoją ?

moja jest z 2007 roku, a kupowałem 6 lat temu, z przebiegiem 17 tyś. km, ubrana fabrycznie, więc wówczas nie była tania. Do dzisiaj o nią dbam i dlatego wsiadam i ciągle jeżdżę :biggrin: . Cena była 1 km/za 1,2 zł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...