Skocz do zawartości

Parada Armatur American Chopper 10.04 Warszawa!


Szuberto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No proszę, zapowiada się, że parę fajnych sprzętów będzie można obejrzeć, a na forum cisza...

 

http://www.motocykle.com.pl/index.php?str=...sc_pokaz&id=460

 

To kolejny argument, żeby na bajzel wpaść w sobotę.

 

BTW. Motoserce w Pruszkowie na stadionie Znicza organizują Road Runners, Amazons WMC:

 

http://warszawa.roadrunnersmc.pl/index.php...lnoci&Itemid=96

 

To się zapowiada troszkę atrakcji.

Gutta cavat lapidem, non vi, sed saepe cadendo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Faktycznie jakiś kiepski fotograf im się trafił.

 

 

Jak impreza była tak jak te foty - to współczuje. Ani jednego fajnego moto typu OCC. Następnym razem radzę przebrać fotki i wystawić mniej, a coś ze smaczkiem a nie 27 ujęć byle czego.

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co,ale mi nie spodobało się oprócz fotek to:

 

Discovery Choppers w Wawce

 

Ja rozumiem,że to może jakiś slang itd. Zwyczajnie nie wiem,gdzie jest takie miasto jak Wawka :icon_question: ?? Może i się czepiam,ale jednak jako PORTAL(więc niejako dziennikarze)nie powinniście takich gaf strzelać :bigrazz: Mnie to aż razi po oczach....

 

P.S

Widzę,że sporo tych"American Choppers"...aż nie wiem na którym oko zawiesić.

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MZ Trophy :crossy:

Jednocylindrowy dwutakt :icon_mrgreen:

 

Sraty taty "dziennikarze, dziennikarze" to już nie wolno Wawka napisać żeby się jakiś purysta jezykowy nie odezwał ;) Ja lubie to smutne miasto wiec na przykład piszę Wawka. Lubię też Wrocław więc pisze o nim Wrocek. Kumple z Trójmiasta pisza 3miasto. I ja tez nie wiem gdzie jest "3miasto" ;)

 

Foty kompletnie marne bo przepalone ale jedno ujecie mi się podoba i to bardzo.

 

A fotografować na miejscu nie było czego za bardzo ;))) Jakby ktosmiał wybierać to byś strzelił dokłądnie 3 foty. I w ogóle tez myślałem że jak Discovery robio show to weźmie i sprowadzi na lavecei z 3 moto faktycznie z OCC a tu nic. Sami lokalesi. Nie wiem czy wiecie ale to podobno inicjatywa oddolna z tym wyjazdem, a Discovery przysponsorzyło. Przynajmniej tak mówia organizatorzy.

 

pozdro,

Power

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to podobno inicjatywa oddolna z tym wyjazdem, a Discovery przysponsorzyło. Przynajmniej tak mówia organizatorzy.

 

Co to znaczy oddolna ?

A wiadomo ze DC sonsorem bylo, bo dawali te swoje kamizelki oraz kupon na 25 literow paliwa na BP :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy oddolna ?

A wiadomo ze DC sonsorem bylo, bo dawali te swoje kamizelki oraz kupon na 25 literow paliwa na BP :icon_mrgreen:

 

Zobacz tutaj: http://www.grupa-poludnie.info/phpBB3/view...tart=15#p136620

 

a jak ktoś się jeszcze do jazda.pl dowali to ma ze mną do czynienia ;))))) :biggrin:

 

pozdro

Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat ze strony www.motocykle.com.pl:

 

"10 KWIETNIA - Amerykańskie choppery zjeżdżają do Warszawy!

Discovery Channel zaprasza na otwarcie sezonu motocyklowego.

Dołącz do prawdziwych fanów 2 kółek już 10 kwietnia, godzina 13:00 w Warszawie"

 

Jeśli już jakaś firma (tu DC) podpina się pod pomysł fanów aby uczcić powstanie kolejnych odcinków serialu paradą motocyklową (choć cała ta historia wydaje się być grubymi pr-nićmi szyta), to będąc fanem zainteresowałbym się w jaki sposób sponsor chce wykorzystać mój pomysł. Chyba, że dostałem kasę i resztę mam w d*pie.

 

A nie prościej byłoby reklamować całą akcję np. "Parada fanów czegośtam - dołącz i Ty albo przyjdź i pooglądaj bo będzie full atrakcji" ??

 

Ktoś tu mocno przegiął i tyle. A w środowisku motocyklowym to ten strzał marketingowy po prostu nie wyszedł. I tyle.

 

Gutta cavat lapidem, non vi, sed saepe cadendo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasno jest napisane ze DC wygenerowala budzecik na ta impre.

A Iza wszedzie gdzie sie dalo reklamowala ta akcje i zbierala chetnych na "parade" :crossy:

A jazda.pl jest wspaniala i super :lalag: :icon_razz: ( zwlaszcza w postaci kobiecych kraglosci )

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...