Skocz do zawartości

CZESTOCHOWA 2010


pepe68
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

My wylatujemy, ze Statoil Zbrowskiego o 7.00 Trasa szybka 160-180 głównymi drogami i ekspresówką. ( trasa z zeszłego roku jest tak podziurawiona, że tylko Karlo z Rarkiem na tych swoich pierdzi-kółkach dadzą radę przejechać) jak ktoś chce to może się podłączyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wylatujemy, ze Statoil Zbrowskiego o 7.00 Trasa szybka 160-180 głównymi drogami i ekspresówką. ( trasa z zeszłego roku jest tak podziurawiona, że tylko Karlo z Rarkiem na tych swoich pierdzi-kółkach dadzą radę przejechać) jak ktoś chce to może się podłączyć :)

Skoro tak zapier**lacie, to po co wyjeżdzacie o 7 rano :icon_question: Przewidujesz jakies dłuższe postoje na trasie i dolewki oleju :icon_question:

Ja proponuję wyjazd o 8 rano z Lukoilu starą trasą, na luzaka dojedziemy do Cześtochowy przed Muchą. Właściciele pierdzi-kółek łączmy się :icon_razz:

 

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje wyjechać o 8.00 dla tych którzy wolą wolniej i prosto pod klasztor (odpuszczamy paradę i palenie sprzęgieł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mucha, 80km gierkówki to straszna nuuuuuda, nawet pod 180. Poprzedniego roku bardzo miło mi się z Wami jechało, w tym muszę zahaczyć wcześniej o bełchatów żeby kumpla zgarnąć więc może spotkamy się na miejscu. Choć przewidując ile maszyn będzie... Polecam zaparkować w trzeciej alei bliżej skrzyżowania z Dąbrowskiego, tam zawsze jest więcej miejsca. Dalej to do JG ale można się przespacerować po nowym deptaku.

Szerokiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedzie z nami dwóch co zamierzają wolniej bo nakedami jadą( 120- 180), zawsze zaczekamy jak trzeba. Każdy jedzie na miarę możliwości.

 

Kenji trasą z zeszłego roku jechałem tydzień temu jest tak rozjebana, że poduszkę trzeba na zbiorniku zamontować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam...

ja jeszcze jutro pogadam ze szwagrem ale myslelismy zeby o 9 wyjechac z lukoila, ze wstepnych ustalen wynika ze bym jechal ja, krzysiek i moze szwagier... czy ktos jest chetny wyjechac o 9?

Rekordow predkosci nie zamierzamy pobijac ale tez jechac po dziurach nam sie nie usmiecha wiec chyba trasa muchy a predkosc dostosowana do warunkow panujacych na drodze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mucha spoko rozumiem, pamiętam co nieco z poprzedniego roku. Jeżeli w tym jest gorzej. Ja zamierzam uderzać na Spałę, Tomaszów do Bełchatowa. Potem to się pomyśli ale raczej jedynka czeka bo innej drogi już nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...