Skocz do zawartości

Chciałbym sam sprowadzić motocykl z zagranicy jak?


Gość ?ukasz12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ochotę na jakiś sprzęcik ale nie wiem jak się do tego zabrać jakie potrzebne są dokumenty przy zakupie no wszystko poprostu jakie są tam ceny czy łatwo jest dostać pozdrawiam wszystkich motocyklistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz mam ten sam (problem). :clap:

Tez mam zamiar sobie cos przywiesc . To co mi wiadomo to uszkodzone motocykle sa tansze niz w polsce bo sprawe sa w tych samych cenach albo nawet i drozszych ( info od czlowieka ktory sprowadza motocykle) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ochotę na jakiś sprzęcik ale nie wiem jak się do tego zabrać jakie potrzebne są dokumenty przy zakupie  no wszystko poprostu jakie są tam ceny czy łatwo jest dostać  pozdrawiam wszystkich motocyklistów.

Tutaj masz opisane wszystkie dokumenty i procedury:

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.php?t=2263

 

 

A tutaj naliczanie wartości celnej:

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.php?t=1270

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie polecam sprowadzania motocykla z zagranicy na własną rękę. Chyba, że masz rozległe kontakty i wiesz gdzie szukać. Wbrew pozorom nie jest łatwo znaleźć wymarzoną maszynę w ciągu jednego dnia. Z reguły zajmuje to kilka dni, a czasami i dłużej. I już robią się koszty. Trzeba gdzieś spać, coś jeść. No i trzeba motorek przetransportować. Niekiedy takie wyjazdy kończą się frustracją i niezadowoleniem.

Oczywiście nie chcę cię zniechęcać, ale prostszym rozwiązaniem wydaje mi się skorzystanie z prywatnego importera motocykli, który z tego żyje. Ja skorzystałem z usług jednego z nich w styczniu obecnego roku i nie żałuję. Jeżdżę XX-em model '99, zdołałem nakręcić jak do tej pory 3.000 km i jestem zadowolony. :)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...