Skocz do zawartości

www.vulcaneria.pl


Badger
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

No to Panowie, teraz koniec pie... opowiadania głupot. Łącznie z AndrzejemC (a tak naprawdę on mnie zmotywował do działania) popełniliśmy takie oto coś: www.vulcaneria.pl.

 

Adres jest jeszcze zastępczy - czekamy na przydzielenie DNS, ale ogólnie strona i FORUM (!!!) ma zarys, jaki sobie na początku wymyśliłem. Najważniejsze, że mamy własny adres, własny serwer, stronka hula.

 

Teraz logować się, logować.... nie czekać..... pisać..... Myślę, ze większość spraw organizacyjnych możemy przenieść na nowe forum.

 

Czekam na uwagi, komentarze, pochwały (mile widziane), sugestie, oferty pomocy ... itp itd.

veni , vidi .... i oczom nie wierzę

 

Vulcaneria.pl

 

DajęMuNaZimnym i smażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Adres jest jeszcze zastępczy - czekamy na przydzielenie DNS, ale ogólnie strona i FORUM (!!!) ma zarys, jaki sobie na początku wymyśliłem. Najważniejsze, że mamy własny adres, własny serwer, stronka hula.

...

I już nie zastępczy. www.vulcaneria.pl został zarejestrowany, przypisany i działa :buttrock:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, na razie forum jest ogólnodostępne, każdy "obcy" może pisać, ale myślę, że za niedługi czas wprowadzę restrykcje pisania wyłącznie dla zarejestrowanych. Głównie dla bezpieczeństwa forum

 

Z tego co wiem, jest jakis problem z wiadomościami z linkiem aktywacyjnym. Pracuję nad tym. Jak do tej pory wszyscy dostali aktywację "ręczną". Za utrudnienia przepraszamy. Pozdrawiam

veni , vidi .... i oczom nie wierzę

 

Vulcaneria.pl

 

DajęMuNaZimnym i smażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Wczoraj się zarejestrowałem (nie dostałem jeszcze zwrotki aktywacyjnej). Mam propozycję, bo widzę, że sporo z nas podchodzi do tematu klubowego jak do jeża spróbujmy się spotkać jeszcze przed Vulcanerią.

Niedzielny spacerek na moto i przy soczku zapoznać się pogadać chwilę można to zrobić grupując się regionalnie. Dla Wawy i okolic może Starówka albo Twierdza Modlin albo …

Co Szanowne Grono na to?

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że spotkamy się niebawem na święceniu w Częstochowie...

 

 

To wcale nie jest głupi pomysł, tyle ze w tamtym roku było tak ok 5000 motocykli i raczej ciężko się będzie znaleźć, dlatego wrto by się było spotkać gdzieś na dojeździe i juz razem pojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

 

Kuba masz rację. Jakoś tak brakuje zapału u większości. A przecież klub to nie tylko naszywki.

Jakby jakieś spotkanko, to ja jestem za. Tylko nie w ten weekend please, bo gram.

 

Pozdro

 

Oj nie o brak zapału (przynajmniej u mnie) tu chodzi. Jeszcze kilka tygodni i osobiście będę was namawiał na wspólne eskapady, picie soczków (też), itp. Okolice które wymienił Kuba działają na mnie wyjątkowo swojsko. Północne obrzeża Wawy aż po Ciechanów to jakby moje tereny. No ale niestety..."siły wyższe", to tak jakby granie w weekend Yamaczku tylko przez kilka tygodni. :biggrin: :biggrin: :biggrin:

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie o brak zapału (przynajmniej u mnie) tu chodzi. Jeszcze kilka tygodni i osobiście będę was namawiał na wspólne eskapady, picie soczków (też), itp. Okolice które wymienił Kuba działają na mnie wyjątkowo swojsko. Północne obrzeża Wawy aż po Ciechanów to jakby moje tereny. No ale niestety..."siły wyższe", to tak jakby granie w weekend Yamaczku tylko przez kilka tygodni. :biggrin: :biggrin: :biggrin:

pozdr

 

No taaaak Marius. Wiem jak to jest z "siłami wyższymi". Każdy jakieś ma. Ja właśnie niedawno z takimi jednymi siłami postanowiłem się rozstać. Niedługo też będę miał więcej czasu na wyjazdy.

A jakby tak kroiło się jakieś spotkanko w okolicach przez Ciebie wspomnianych to ja chętnie, tym bardziej, że z Przasnysza to rzut beretem.

 

pozdro

Edytowane przez yamak24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem temat spotkania w Częstochowie na vulcanerii.pl

 

Zapraszam do czytania i skorygowania ewentualnego przedstawionych propozycji.

pzdr

 

 

 

Ty się nie porywaj najpierw na Częstochowę niczym Szwedzi ale wpierw pozaliczaj dla wprawy pobliskie. Takie jak Piotrków, Kamieńsk itp. itd. Jak te pozaliczasz to może razem najedziemy pobliskich Vulcanerios w Radomiu i Częstochowie. No i do roboty/jeżdżenia.

 

pzdr :biggrin: :lalag:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...