Skocz do zawartości

czujniki odcięcia zapłonu


kawu8
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Na reszcie Wiosna.Chciałem wyjechać a tu niespodzianka. :icon_rolleyes: Może mi ktoś podpowie lub miał podobny problem ze swoim VN-em.A mianowicie było cacy a tu nagle mam problem z ruszeniem ,po wbiciu 1 biegu i puszczeniu sprzęgła gaśnie-odcina zapłon.Sprawdziłem czujnik stopki miernikiem i jest ok.czujnik sprzęgła też niby na mierniku działa prawidłowo.czujnik biegów jak wrzucę bieg lampka neutral gaśnie.W końcu odkręciłem czujnik na sprzęgle i sobie wisi-na kablach.i tak mogę jechać!i co tu dalej sprawdzić-wezwać maga,bo już nie wiem.POzdrwaim z Pomorza ujeżdżaczy VN-ów. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pomóc to nie wiem, ale jedna rzecz mnie dziwi, mianowicie czujnik na sprzęgle jakiego sygnału by nie dawał, nie powinien odcinać zapłonu tylko starter.

Tzn.nie wiem jak to powinno być bo stało się to nagle.Jeżeli mam wrzucony 1 bieg to faktycznie na starterze brak zasilania.A już po odpaleniu było tak jak powinno być tzn.jeżeli miałem stopkę otwartą i wrzuciłem 1 przy puszczeniu sprzegła prawidłowo gasł.I tak się zachowuje w tej chwili na czujniku sprzęgła-jakby miał otwarta stopkę-chociaż czujnik stopki działa prawidłowo-nie mam wyjścia.Muszę polecieć po kablach może się na obwodzie czujnika stopki coś przetarło i masuje to ramy(mam schemat elektryki)pogoda za oknem kiepska to tylko do garażu i jazda po kablach miernikiem.pozdro :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...