Skocz do zawartości

wydech w fireblade sc59


kiler
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z forumowiczów zmieniał wydech w nowym fajerze sc59 na przelot ???

oczywiście jakiś firmowy dedykowany a nie z allegro za 300 zł :biggrin:

jak wiadomo honda ma swój patent czyli zawór na wydechu który (w dużym skrócie oczywiście ) poprawia oddawanie mocy w dolnym zakresie obrotów

stąd tez moje pytanie - Czy ktoś wie na ile zmieni złożenie przelotu charakterystyke oddawania mocy ???

NIESŁAWNY dealer hondy Moto-rex twierdzi ze oni zakładali i było jeszcze lepiej ale jakoś po wszystkim co tam widziałem i o nich słyszałem jakoś nie bardzo im dowierzam

jeszcze jeden szczegół - wersja USA czyli bez sondy lambda (nie wiem czy to ma ogólnie znaczenie w tym przypadku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forumowiczów zmieniał wydech w nowym fajerze sc59 na przelot ???

oczywiście jakiś firmowy dedykowany a nie z allegro za 300 zł :biggrin:

jak wiadomo honda ma swój patent czyli zawór na wydechu który (w dużym skrócie oczywiście ) poprawia oddawanie mocy w dolnym zakresie obrotów

tstąd tez moje pytanie - Czy ktoś wie na ile zmieni złożenie przelotu charakterystyke oddawania mocy ???

NIESŁAWNY dealer hondy Moto-rex twierdzi ze oni zakładali i było jeszcze lepiej ale jakoś po wszystkim co tam widziałem i o nich słyszałem jakoś nie bardzo im dowierzam

jeszcze jeden szczegół - wersja USA czyli bez sondy lambda (nie wiem czy to ma ogólnie znaczenie w tym przypadku)

znajmomy załozył właśnie przelot Microna, dopytam co i jak jeżeli chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajmomy załozył właśnie przelot Microna, dopytam co i jak jeżeli chcesz

Medyk jeśli możesz to bardzo chętnie

W moim poprzednim fajerze SC57a już w momencie kupna był założony akcesoryjny Leo . Tam dół był bardzo słaby ale trudno powiedzieć czy to była wina wydechu czy samego silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medyk jeśli możesz to bardzo chętnie

W moim poprzednim fajerze SC57a już w momencie kupna był założony akcesoryjny Leo . Tam dół był bardzo słaby ale trudno powiedzieć czy to była wina wydechu czy samego silnika

z tego co chwile rozmawiałem, blady spisuje się lepiej jak przy seryjnym układzie, nic nie stracił u dołu.

dodam że miałbyć ale nie został dołożony PCIII

 

wiecej szczegółów mogę przekazać po weekendowym latanku

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Killer a wystarczylo porozmawiac ze mna bo sam go zakladalem :D

Jezeli chodzi o motocykl to faktycznie zyskal na "duchu", zrobil sie bardziej elastyczny i agresywniejszy na gwaltowne otwarcie gazu. Co do utraty "dolu" to jest on na tyle nie zauwazalny ze nie przeszkadza w jezdzie. Wydech byla Lasera (konczowka + puszka zastepujaca katalizator), filtr powietrza byl seryjny oraz brak jakichkolwiek PC.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Killer a wystarczylo porozmawiac ze mna bo sam go zakladalem :D

Jezeli chodzi o motocykl to faktycznie zyskal na "duchu", zrobil sie bardziej elastyczny i agresywniejszy na gwaltowne otwarcie gazu. Co do utraty "dolu" to jest on na tyle nie zauwazalny ze nie przeszkadza w jezdzie. Wydech byla Lasera (konczowka + puszka zastepujaca katalizator), filtr powietrza byl seryjny oraz brak jakichkolwiek PC.

Pozdro

he he jak bym wiedział to bym pogadał :biggrin:

i jakie wrażenia "słuchowe" ew gdzie to wszystko kupowałeś ?? jakie koszty ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...