Skocz do zawartości

Mz Vipera


Domieniek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktos może jakies info. na temat Mz Vipera , czy czasem nie jest to Mz 250 przerobiona na 251? Tak jakos mi się wydaje ze ma dluzsza rame ( odstep pomiedzy tylnim kolem a blotnikiem).

 

HI!

Co do odstepu blotnik - kolo to jest troszke wiekszy niz normalnie ,, ehh co potrafi zdzialac latanie z predkoscia swiatla :D .. e no dobra koniec zartów :D to jest standardowa Etunia 251 caly czas w fazie produkcyjnej ehh chyba ja opierdolic bedzie trzeba bo cos czuhje powoli przerost formy nad celem.

 

:mrgreen: :) only MZeT !!!!!! :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą całą reszte tematów wogule nie opłaca się odpowiadać  :!:  :!:  :!:  

Tu masz odpowiedź na większość twoich tematów

http://www.forum.motocyklistow.pl/search.php

Ja jak czegos nie wiem to najpierw szukam albo tutaj albo na www.google.pl i wież mi prawie zawsze znajduje.

A co do tego tematu  :clap:  to zatródno porównać i samemu wyciągnąć wnioski  :?:  :?:  :?: trzeba odrazu nowy temat zakladać  :twisted:

 

No moze nie atakujcie go tak od razu co... ja pamietam ze tez zameczalem forum pytaniami jak kupilem i remontowalem Simsona, King, po prostu nie tworz tylu temtów i bedzie ok. Napisz wszystko w jednym, a na rachunkach tez zaoszczedzisz :)

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greedo honor trza miec :lol: :lol: :lol: ale tak bez zartów King TRzymaj sie naszych zasad I Bedziew naprawde spoko!!!!!1 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Pozdrawiam Veteranos!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...