Skocz do zawartości

ktm lc4 620


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam b.duze spalanie w moim ktm,co moze miec wpływ na spalanie w tym moto?

Ps.Mam gaznik delorto.

 

Również miałem "przyjemność" z tym gaźnikiem, ale w lc4 400... Ciężka sprawa z tymi gaźnikami jest - albo nie chce palić na zimno, albo na ciepło, albo zalewa, albo za mało, albo za niskie obroty itd., ale zawsze i tak pali dużo :icon_mrgreen: . Bardzo ciężko jest je ustawić, trzeba wybitnego fachowca i znawcy tych gaźników żeby coś zdziałał. Życzę powodzenia w szukaniu.

pzdr, Maciek

p.s.

najlepiej to podmienić ten gaźnik na jakiś normalny albo najlepiej z pompką przyspieszająco. kilka osób na forum już coś takiego robiło, więc poszukaj i popytaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam b.duze spalanie w moim ktm,co moze miec wpływ na spalanie w tym moto?

Ps.Mam gaznik delorto.

Sprawdź kolor świecy, tylko po tym możesz wnioskować czy pali za dużo. Wszelkie porównania i przeliczanie litrów na kilometry nie ma sensu, każdy ma inny styl jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do lc4 ladowali jeszcze jakies mikuni podcisnieniowe , kastruje silnik , ale jest bezawaryjny

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest jakis inny ktory nie ograniczy mocy motoru?

Nie licz na cud po wymianie gaźnika, inne gaźniki też się reguluje nie działają od razu same z siebie. Jak nie radzisz sobie z Dellorto, to go rozbierz na części i sprawdź czy jest kompletny, może ktoś (tak jak ty gulke) zgubił oringa śrubki powietrza. Wiadomo, dellorto jest wrażliwy na zmiany temperatury zewnętrznej, ale co to za problem? nie zsiadając z motocykla podkręcasz ćwierć obrotu śrubkę powietrza i po kłopocie znowu reakcja na manetkę jest spontaniczna :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...