Skocz do zawartości

24.04 - wizyta w DD Konstancin i koncert


roberto1002
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za co :icon_question: Strzeliłem przecież 3 bramki :buttrock:

 

Pytasz za co ?

A np. za to, że mnie zwolniłeś ze stanowiska menadżera drużyny i musiałem przejść do przeciwnika !

Ale, to oczywiście było z wielką korzyścią dla dzieci ! :clap: :clap: :clap:

 

A teraz troszkę poważniej :icon_biggrin:

Powiem tylko, że po Mikołajach to moja druga i nie ostatnia impreza wspólna z Wami i chce tu wszystkim podziękować bo naprawdę byliśmy wspaniali :clap: !

Tak trzymać dalej bo ONI nas za to Kochają, tak myślę..

Dzięki Wszystkim i Tobie Roberto i pamiętaj masz we mnie zawsze poparcie i tu :notworthy: :notworthy: :notworthy: w twoją stronę i Wam Wszystkim !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że rozpętalem małą burzę, tak więc sprostowanie do tego co miałem na myśli :)

 

"na nastenpe tego typu akcje dla dzieciakow

chociaz tyle mozemy dla nich zrobic zeby umilic im chocby jeden dzien z zycia."

 

dla roberto podziękowania i szacun za tą akcję w Konstancinie, a dla Majki za to że zajmuje się organizacją takich imprez dla dzieciaków z innych domów dziecka. :)

pozdro dla wszystkich i sorrka za to małe niedomówienie

PS. czekam na kolejne takie imprezy

 

 

Nic się nie stało, skąd mogłeś wiedzieć. Nie chciałam wywoływać takich emocji, chciałam tylko, żeby sprawiedliwości stało się zadość :)

Trzeba doceniać wszystkich, którzy coś robią dla innych czy przy okazji tej imprezy czy każdej innej. Bez Was wszystkich ten dzień dzień nie byłby taki udany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja,

chwilę mnie nie było. Dzięki Kate za przypomnienie o małych myszkach :-p

Podliczyłem kasiorkę (część osób wpłaciło po akcji) i tak jak się umówiliśmy przelewam to co zostało na następną akcję (346 zł)

 

Jeszcze raz dzięki za wspólną zabawę.

 

Do zobaczenia w a Pasymiu.

 

Florek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Strasznie przepraszam za praktycznie 2 miesieczne opoznienie, ale nie bylem w stanie przysiasc do zdjec. Tak wiec wklejam klatki cykniete przeze mnie. Nie robilem zbytniego przesiewania zdjec, czy retuszu. Stwierdzilem ze wrzuce hurtowo wszystko - wieksza szansa ze kazdy sie na jakims kadrze odnajdzie.

Nastepnym razem obiecuje szybciej wywolac zdjecia.

 

http://picasaweb.google.pl/opecyna/DDKonst...PPfw735-5jYyAE#

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...