Skocz do zawartości

Problem z odpaleniem KTM LC4 GS 620 RD


asdms
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, w zeszłe wakacje kupiłem w/w motorek i wszystko wszystko chodziło super (silnik igła zapalał jak chciał zimny ciepły z ssanie bez ... wszystko jedno) odstawiłem go w listopadzie na sen zimowy, 2 tygodni później próbowałem go odpalić i już się nie udało. Pomyślałem, że to pewnie się gaźnik zatkał albo świeca padła. A tu ku mojemu ździwieniu w lutym nie pomogła ani wymiana świecy ani czyszczenie gaźnika. Raz motorek zapalił pa 20-to minutowym kopaniu pochodził 10 s na full ssaniu i zgasł, potem nie udało mi się już go odpalić. Sprawdzałem kable czy coś jest nie tak ale wszystko wygląda mi na fachową robotę możliwe nawet,że wszystko jest orginalne. Powiem jeszcze, że iskra czasami jest, a czasami nie, może to tego wina sam nie wiem. Macie może jakieś sugestie co może być przyczyną ??

 

 

dzieki,

pozdrawiam

 

//Mam nadzieje, że to właściwy temat jeśli coś jest nie tak to proszę o zwrócenie uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajka wg mnie jest ok bo przecież czasami jest iskra. Kabelek wysokiego napięcia hmm wybacz nie wiem który to niezbyt się na tym znam może mi podpowiesz, który to?

Co do przekopania na dekompresatorze to robiłem to z 100 razy i nic nie pomaga.....

z ustawieniem silnika do poprawnego odpalenia nie miałem nigdy problemu. Poza tym na jesień odpaliłbym go nawet bez ustawiania ... Nic nie wskazywało na to, że będą problemy... chodził jak rakieta i przestał całkowicie. Jedynie 10 min przed odstawieniem go na sen zimowy urwałem linkę sprzęgła i jechałem bez ale to raczej nie ma nic do rzeczy ...

dzięki,

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I już motorek działa :)

iskra była ok kolega powiedział, że w kacie to jest raczej ok.

Rozregulował się gaźnik (samoczynnie po 2 tyg stania ;p) tylko czemu nie chciał palić na ssaniu ? :)

była za mała dawka paliwa na niskich obrotach. Teraz jest ok pali jak trza :)

dzięki za pomoc

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...