Skocz do zawartości

Kupiłem nowiutką Honde VTX 1800F


pawel23
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i wszystko jasne :crossy:

Zaczniesz jezdzic w orzeszku lub braincapie to zmienisz zdanie nt. szyby :icon_mrgreen:

Chyba nie zacznę, bezpieczeństwo ponad wszystko ;) Chociaż w Ohio można jeździć nawet bez kasku :icon_mrgreen: (mało który amerykanin używa kasków)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w tytule, 11 marca zakupiłem nowiutką Honde VTX, przejechałem nią już prawie 600 mil i wczoraj zrobiłem pierwszą wymianę oleju :smile: Motocykl świetny, uwielbiam go :icon_biggrin:

http://img535.imageshack.us/img535/4161/img08982.jpg

gratuluje zakupu :buttrock: szkoda tylko że jeszcze taka golutka a bajery kosztują :banghead: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co sie wylamujesz ?

Ja zawszę muszę być inny :icon_mrgreen:

Zwlaszcza ze macie speed limit 50 mph :icon_mrgreen:

Co racja to racja :icon_twisted:

Chociaż na drogach stanowych mamy limit 65 mph, można wtedy jechać nawet 75 i policja się nie przyczepi :smile: Ale ja i tak wolę jeździć po wiejskich krętych drogach, mam super nawierzchnie, prawie w ogolę nie istnieje tam ruch i jakby tego było mało nie ma tam policji :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba w takim stanie i nie mam zamiaru w żaden sposób go ubierac ;) Więc o to się nie przejmuję :biggrin:

 

No sprzęt bardzo respektywny bym powiedział. :lalag: Piękna maszyna. On już ma wszytko to co ma mieć.

Pozdro,

Dyplomata - ktoś, kto potrafi powiedzieć ci "spier...aj", w taki sposób, że czujesz narastające podniecenie przed zbliżającą się podróżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje - sprzęt prezentuje się naprawdę nieźle i nie ma podłóg, tylko podnóżki :lalag:

dobrze, że Cię nie ciągnie w stronę frędzli i ćwieków :buttrock:

 

pzdr

KAPD Klub Anonimowych Piratów Drogowych
"Człowiek zbyt poważny jest strasznie śmieszny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje.Mam małe pytanko?.Jak tam w USA patrzą na tego typu sprzęty, słyszałem ze tam uwazają tylko HD a wszystko inne to ...... Npisz jak ty to widzisz moze przełamia się pewne wątpliwosci

Edytowane przez Jar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje.Mam małe pytanko?.Jak tam w USA patrzą na tego typu sprzęty, słyszałem ze tam uwazają tylko HD a wszystko inne to ...... Npisz jak ty to widzisz moze przełamia się pewne wątpliwosci

Jeżdżą prawie tylko HD, ale nie mają nic przeciwko jeśli ktoś jeździ czymś innym :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...