Skocz do zawartości

Dzień Dziecka "Duże Dzieci- Małym Dzieciom" 2010


JOAŚKA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM!!!

 

Po raz trzeci chcę wspólnie z Wami zorganizować Dzień Dziecka w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym przy ul. Chodźki w Lublinie.

 

Ponieważ 1 czerwca wypada we wtorek proponuję by zorganizować wszystko

w niedzielę 30 maja 2010r. w godzinach 9.00 - 14.00.

PLAN ( propozycja):

1. Spotkanie - zbiórka na Placu Zamkowym o godz. 9.00.

2. Przejazd przez miasto - trasa do ustalenia.Wyjazd 9.30.

3. Przyjazd do DSK o godz. 10.00

4. Impreza dla dzieci z Naszym udziałem --- tutaj proponuję podobnie jak w ubiegłym roku piknik na zewnątrz szpitala.Odwiedzimy też dzieci ,które nie mogą wyjść na zewnątrz.

5. Czas trwania imprezy --- 10.00 - 13.00 a następnie jeśli zostanie trochę sprzętów i dopiszę pogoda można się wspólnie wybrać na przejażdżkę i zrobić dla siebie Dzień Dziecka.

 

Od jakiegoś czasu gromadzę potrzebne gadżety i załatwiam sponsorów ale liczę również na Waszą pomoc, propozycje,sugestie i pytania.

 

Od przyszłego tygodnia w kilku miejscach będą zostawione puszki. do których mam nadzieję zbierzemy kilka groszy na tę imprezę( Rider's Pub , Moto GP, Sklep motocyklowy na 1- go Maja , Salon Suzuki). Jeśli znacie miejsce gdzie można jeszcze postawić puszkę dajcie znać.

Ponieważ prowadzimy sklep Żabka przy ul Staffa 20 w Lublinie można i tutaj dostarczyć co nie co.

Chciałabym w tym roku oprócz niespodzianek dla dzieci zakupić jakiś drobny ale potrzebny sprzęt dla konkretnego oddziału o czym rozmawiać będę z Dyrekcją DSK a o rozmowie poinformuję.

Plakaty będą , naklejki również.

 

Jeśli ktoś może pomóc - zna jakiegoś sponsora, ma dojście do gadżetów lub ludzi,którzy robią coś fajnego na motocyklach itd proszę się odezwać.

 

POWTARZAM!!!!

Plan imprezy jest propozycją a nie z góry narzuconym harmonogramem co i kiedy.

Wszystko jest do dogadania.

 

O każdej załatwionej sprawie poinformuję na bieżąco.

 

POZDRAWIAM!!!

Joaśka :icon_biggrin:

Edytowane przez JOAŚKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Asia, jak nam coś zostanie z promocji , to jak zwykle dorzucimy do podarków dla dzieciaków.

Oby było tak fajnie jak w zeszłym roku:)

 

P.S

W tym roku nie jade w różowym króliku, bo o mały włos nie zjarałam tego ślicznego kostiumu o moje równie śliczne wydechy:) :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Oby było tak fajnie jak w zeszłym roku:)

 

P.S

W tym roku nie jade w różowym króliku, bo o mały włos nie zjarałam tego ślicznego kostiumu o moje równie śliczne wydechy:) :crossy:

 

 

...chcialem napisac, ze aby zapobiec zjaraniu krolika, powinnas szerzej rozkladac nogi, ale ugryzlem sie w jezyk :icon_razz: :icon_mrgreen:

 

A tak powaznie... w miare mozliwosci przyjade i chetnie pomoge na biezaco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM!

Dziękuję za chęć pomocy. I działamy dalej.....

Joaśka :icon_biggrin:

 

WITAM!

Przygotowania trwają. Mamy już gadżety ale ciągle dostajemy kolejne. I dobrze

Chcę kupić sprzęt w postaci 2 sztuk ssaków oraz wagi elektronicznej dla noworodków.Koszt tego sprzętu to niecałe 1900zł.

Niespodzianki dla dzieci i piknik to już inny temat.

Będę wdzięczna za wsparcie.

 

 

Podaję nr konta do wpłat:

 

PKO S.A.

 

73 1240 2496 1111 0010 3131 7477

Jeśli ktoś będzie wpłacał proszę podać nick oraz dopisać Dzień Dziecka. DZIĘKUJĘ !!!

 

Puszka jet w Barze Rumsztyk. W Moto GP i można wrzucać pieniążki w sklepie Żabka przy ul. Staffa20 w Lublinie( prowadzimy sklep wspólnie z Czesiem).

 

Dlaczego nikt się nie odzywa? Przecież pomoc jest bardzo potrzebna

Nikomu nie zależy na organizacji Dnia Dziecka? :icon_eek:

Aha! Na Zlocie Karola zebraliśmy ok 460 zł i 20 EURO. Czyli już coś jest.

 

 

Pozdrawiam ---- Joaśka :icon_biggrin:

 

 

13.05.2010

 

Cześć!

Przygotowania trwają i nabierają tempa.

 

Niestety ciężko jest pozyskać sponsorów i gadżety ale się nie poddaję.

 

Już mam ich trochę jak również kilka złotych się uzbierało ( zlot u Karola).

 

Proszę jeśli możecie wpłacić kilka złotych to wrzućcie je do puszki w Moto GP albo wpłata na konto.

 

Może macie jakieś możliwości znalezienia sponsora?

Tu ukłon w stronę Moto GP Very Happy Pomożecie w tym temacie? Już posiadacie wprawę co nie?

 

Spotkała mnie też mało przyjemna sytuacja a mianowicie Prezes SOLIDARNOŚCI--- tej od słodyczy był wręcz oburzony,że coś od Jego firmy chcę.Wykrzyczał mi :

cytuję:

"Jak Pani sobie wyobraża,że ja dam moje słodycze a Pani je będzie rozdawać? Moje produkty?

Dziwię się,że w ogóle prosi Pani o coś takiego.Jak będę chciał przekazać swoje produkty to sam to zrobię"

koniec cytatu

 

Pomoc innych Ludzi mile widziana

 

Pozdrawiam --- Joaśka

 

 

[połączyłem posty - Aftys]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

[...]

Spotkała mnie też mało przyjemna sytuacja a mianowicie Prezes SOLIDARNOŚCI-[...]

 

Pomoc innych Ludzi mile widziana

 

Pozdrawiam --- Joaśka

 

...uwazam, ze zadna firma nie ma obowiazku przekazywania swoich produktow na tego typu akcje i nie ma sie czym oburzac.

 

Inna sprawa jest natomiast sposob odmowy pomocy... slyszalem wiele dobrego o prezesie Solidarnosci, ale w tym przypadku sie nie popisal :icon_rolleyes: Wyobrazam sobie jak przykro bylo to uslyszec... ale na szczescie sa tez inne, bardziej pozytywne sytuacje.

 

Zdrowka! Robcio :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Już za dwa tygodnie będzie Nasza impreza.Czasu mało a jeszcze kilka rzeczy jest do zrobienia.

 

1. Potrzebny mi samochód - najlepiej BUS do przewiezienia paczek i powieszenia banerów.

2. Może są dziewczyny ,które ozdobią dzieciakom buzie? Dwie ,trzy osoby.

3. Jeśli ktoś posiada dostęp do sprzętu nagłaśniającego i może to załatwić to będę wdzięczna

4. Czy macie możliwość załatwienia sprzętu do drukowania zdjęć na miejscu?

Tzn robimy ciekawe wrzucamy i jeśli ktoś zechce drukujemy i dajemy?

5. Potrzebne są grzechotki i gryzaki na niemowlaków. Ma ktoś dojście do hurtowni?

Jeśli nie to kupcie od siebie po jednym takim sprzęcie lub innych akcesoriach dla dzieci w wieku niemowlęcym

 

Proszę o wsparcie bo ciężko jest ogarnąć to wszystko w pojedynkę.

 

Pozdrawiam --- Joaśka

 

PS.Jeśli pogoda nie dopisze to pozostanie przekazać paczki dzieciom w Szpitalu albo termin imprezy zostanie przełożony na następną niedzielę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Już za dwa tygodnie będzie Nasza impreza.Czasu mało a jeszcze kilka rzeczy jest do zrobienia.

 

1. Potrzebny mi samochód - najlepiej BUS do przewiezienia paczek i powieszenia banerów.

[...]

5. Potrzebne są grzechotki i gryzaki na niemowlaków. Ma ktoś dojście do hurtowni?

Jeśli nie to kupcie od siebie po jednym takim sprzęcie lub innych akcesoriach dla dzieci w wieku niemowlęcym

 

Proszę o wsparcie bo ciężko jest ogarnąć to wszystko w pojedynkę.

 

Pozdrawiam --- Joaśka

 

PS.Jeśli pogoda nie dopisze to pozostanie przekazać paczki dzieciom w Szpitalu albo termin imprezy zostanie przełożony na następną niedzielę

 

Hello!

 

...ad.1 - poszlo do Czesia na tel. Jezeli sie nada, to chetnie pomoge.

...ad.5 - dojscia do hurtowni nie mam, ale jak mnie Kasia znow zaciagnie do fampersa czy innego bejbisanta, to dodatkowego gryzaka zakupie :icon_razz:

 

Pozdro. Robcio :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam czy godzina 9.30 to nie za wcześnie na wyjazd? z pół godziny bym wszystko przesunął. Ale to tylko moja propozycja

 

 

WITAM!

Mikołaju ! Jeśli się nie obudzicie na 9.00 to jak najbardziej 9.30 będzie odpowiednią godziną.

 

Pozdrawiam--- Joaśka

 

 

 

PS Czy nikt ,nic nie jest w stanie pomóc?

Sama nie dam rady ogarnąć wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM!

Mikołaju ! Jeśli się nie obudzicie na 9.00 to jak najbardziej 9.30 będzie odpowiednią godziną.

 

Pozdrawiam--- Joaśka

PS Czy nikt ,nic nie jest w stanie pomóc?

Sama nie dam rady ogarnąć wszystkiego.

 

Pisałem odnośnie nagłośnienia ale nie odpisujesz nic.

Jakie to ma być nagłośnienie??

Czy tylko megafon, czy coś więcej, np jakiś mały zestaw plus mikrofon bezprzewodowy.

Ma ono być tylko do samej mowy - prowadzenia imprezy czy ma też nagłaśniać jakieś występy, koncerty ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja pisalem do Czesia na komorke w sprawie transportu, w razie potrzeby daj mi znac.

 

Pozdr. Robcio :wink:

 

 

WITAM!

Wielkie dzięki Aftys za informacje, na która odpowiem Ci w piątek jak będę miała jasną sytuację w tym temacie.

 

Robcio!

Twój wóz będzie niezbędnym elementem imprezy. Dziękuję!!!!

 

 

Pytanie!!!

Gdzie załatwić butle z helem do Balonów??????

 

 

Na tę chwilę Sponsorzy to:

 

1. Motocykliści

2. Galeria Olimp Lublin

3.Delikatesy Alma Lublin

4. Pepsi Cola.

5. Coca Cola.

5. Sieć Sklepów Żabka

6.VICO

6.TNT

7. VFR Owners Club Poland

8. TREBOR sp. z o.o. -słodycze

9. Kurier Lubelski

10.Hurtownia Tradis sp. z o.o.

11.Hurtownia BaćPol Lublin

a dalej będą kolejni jeśli powiedzą TAK w temacie imprezy ( i pewnie jeszcze kogoś nie wpisałam)

 

Pracuję dalej

 

Dawajcie Pomysły bo są NIEZBĘDNIE NIEZBĘDNE!!!!

 

Joaśka

Edytowane przez JOAŚKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tę chwilę Sponsorzy to:

 

1. Motocykliści

2. Galeria Olimp Lublin

3.Delikatesy Alma Lublin

4. Pepsi Cola.

5. Coca Cola.

5. Sieć Sklepów Żabka

6.VICO

6.TNT

7. VFR Owners Club Poland

8. TREBOR sp. z o.o. -słodycze

9. Kurier Lubelski

10.Hurtownia Tradis sp. z o.o.

11.Hurtownia BaćPol Lublin

a dalej będą kolejni jeśli powiedzą TAK w temacie imprezy ( i pewnie jeszcze kogoś nie wpisałam)

Do sponsorów dopisuję:

 

12. Allegro.pl

13 Grago -piekarnia

14. INRED-Atelier Smaku- restauracja.

15.Firma STEMPEL BB

16.Hurtownai Jo-Mix Lublin

17. PZMOT Lublin

 

Aftys!!!

Odezwę się do Ciebie

 

Robcio!

Twójj woż jest niezbędny!!!!!!

 

Do wylicytowania jest kurs na Prawo Jazdy kat.A w Szkole Jazdy KULKA.

CENA WYWOŁAWCZA: 600 zł

Jesli jest chętny proszę pisać.

Edytowane przez JOAŚKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...