Skocz do zawartości

shoei xr-1100 czy warto doplacac za polska gwarancje


Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie mam zamiar zakupić kask xr-1100, wybieram się na BMT 2010 i tam ten kask jak obliczałem da rade kupić za około 1400- 1500 zł ale w razie problemów to na gwarancje musiałbym go odesłać do Niemiec, w Polsce ten kask kosztuje około 2100 - 2300 zł ale do serwisu oddaje na miejscu i nic niepłace nie wiem czy kupić go u nas czy u niemiaszków, wysyłka do Niemiec to koszt ok 70 zł (pod warunkiem ze kask się uszkodzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w temacie mam zamiar zakupić kask xr-1100, wybieram się na BMT 2010 i tam ten kask jak obliczałem da rade kupić za około 1400- 1500 zł ale w razie problemów to na gwarancje musiałbym go odesłać do Niemiec, w Polsce ten kask kosztuje około 2100 - 2300 zł ale do serwisu oddaje na miejscu i nic niepłace nie wiem czy kupić go u nas czy u niemiaszków, wysyłka do Niemiec to koszt ok 70 zł (pod warunkiem ze kask się uszkodzi)

 

Nie warto. Jeżeli coś się stanie /kaskowi/ w co wątpię, przedstawiciel w Polsce, musi go przyjąć na warunkach zapisanych w gwarancji. Jesteśmy w UE, Niemcy ,też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie slyszalem aby cos sie popsulo w Shoeiu...

 

Kuzyn kupił w zeszłym roku u Pawelca X-Spirita Kagayama II za ponad 3 tysiące, wcisnął się do środka jeden z wlotów powietrza. Nikt nie chciał uwierzyć, wzięli na gwarancji, wymienili na nowy wlot, jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupisz w UE to gwarancja jest uznawana w każdym kraju UE, wiec nigdzie nie bedziesz musiał go odsyłac...

 

tylko niewiem gdzie w Polsce mają serwis shoei bo jak kupie go w Polsce w sklepie to w razie problemów oddaje do tego właśnie sklepu a onni i tak do Niemiec wysyłaja tylko juz na swój koszt

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

tylko niewiem gdzie w Polsce mają serwis shoei bo jak kupie go w Polsce w sklepie to w razie problemów oddaje do tego właśnie sklepu a onni i tak do Niemiec wysyłaja tylko juz na swój koszt

 

 

nie ma w PL serwisu shoei bo ta firma ma wysokie wymagania co do serwisowania, dlatego tez wszystkie kaski shoei w PL są z niemiec, bo to jedyny najbliższy importer shoei i prawdopodobnie on ma serwis

Edytowane przez maciek_sl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kosztował 1300 z przesyłką z UK. Za 700 zł różnicy sam go naprawię.

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...