Skocz do zawartości

MOTO-MARZANNA 2010 W PILE


MARCYŚ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za przyjazd i niesamowitą atmosferę.

Pogoda rzeczywiście pokrzyżowała nam trochę plany, ale sprawiła, że zjechali się tylko najtwardsi entuzjaści dwóch kółek, gwarantując świetną zabawę i tylko pozytywne emocje.

Dzięki Waszej frekwencji możliwy staje się dalszy rozwój tej imprezy, łatwiej mi będzie zapewnić Wam coraz lepsze warunki oraz atrakcje.

 

Wkrótce zamieszczę linki do mojej subiektywnej relacji z imprezy oraz film z parady

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Marcin

 

W poniższych linkach znajdują się :

 

Ścigacz.pl - moja relacja z MOTO-MARZANNY

 

 

- filmik z parady

 

Mam nadzieję że relacja i filmik się Wam spodoba.

 

Pozdrawiam

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozstrzygnięcie konkursu o kask odbyło się po topieniu marzanny, a czemu nie gdy był konkurs na najlepszą marzannę? Mniej świadków ?

 

pokłon w stronę Husarii, w końcu zostało w rodzinie

 

 

Trudno dyskutować z tak surową i niesprawiedliwą opinią, organizowałem tą imprezę najlepiej jak umiałem, wielokrotnie powtarzałem że po paradzie wracamy do MOTOSPRZĘTU na resztę konkurencji.

Przykro mi że część uczestników nie posłuchała, nie do wszystkich dotarłem, trudno.

Za rok załatwię nagłośnienie i zmienię plan imprezy tak aby parada kończyła Marzannę.

 

Do niektórych smętnych krytyków i tak nie dotrę, i w podłej zawiści będą głosić fałszywe spiskowe teorie.

 

 

PS:Nie jestem prospektem ani członkiem ŻADNEGO klubu.

 

PS2: Jeżeli przebrałeś się za "krówkę", to przyznam że wyglądałeś fajnie, ale miałeś równie kreatywną konkurencję.

Edytowane przez MARCYŚ

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeszloroczna marzanne znalem tylko ze zdjec i opowiesci, w tego rocznej moglem juz czynnie uczestniczyc i coz Marcys stanal na wysokosci zadania :) Mimo opadow bylo sympatycznie, z roku na rok coraz wiecej nowych twarzy, co moze i cieszyc i nieco przerazac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozstrzygnięcie konkursu o kask odbyło się po topieniu marzanny, a czemu nie gdy był konkurs na najlepszą marzannę? Mniej świadków ?

pokłon w stronę Husarii, w końcu zostało w rodzinie

 

No tak, zawsze znajdzie się jakiś pajac, któremu coś nie po drodze! Informacje były jasne i czytelne, a Marcyś wyraźnie powtarzał na placu pod Motosprzętem co i jak. Mimo braku osobistych aspiracji wobec cennej nagrody, apele o trzymanie się rozkładu zajęć docierały do mnie bez problemów. Ale mam szczęście, gdyż Bozia prócz słuchu obdarzyła mnie jeszcze szacunkiem dla drugiego człowieka szczególnie, kiedy jest altruistą i wbrew bieżącym trendom bezinteresownie robi także coś dla innych! Tu krótkie przesłanie dla Wazzabii - słuchaj, żebyś sam mógł być wysłuchany, gdyż nieobecni nie mają racji. Fajnie, że razem z innymi wziąłeś udział we wspólnej zabawie, ale proszę - więcej luzu :icon_biggrin:

 

A dlaczego konkurs odbył się 'po topieniu marzanny'? A dlaczego kask Airoha, a nie Nolana? A dlaczego w sobotę, a nie w niedzielę? Dlaczego, dlaczego, dlaczego?! Żeby nie przynudzać - jak sam zrobisz swoją pierwszą imprezę dla kumpli, nawet najmniejszą i poznasz ile kosztuje trudu, a często cierpkiej niezasłużonej krytyki to będziesz miał odpowiedź...

Trzeba było wziąć pół litra, iść do Marcysia na metę i pod stołem dać mu w łapę, jak zrobiła Husaria i wygrała w umówiony dzień kolejny berecik :icon_mrgreen: Dla niepoznaki od początku jest zakonspirowanym członkiem Klubu, tylko ze względów politycznych robi za wolnego strzelca :cool:

Marcyś na prezydenta!

 

Mam nadzieję Wazzabi, że docenisz ten wysiłek, publicznie odszczekasz swoje głupoty i przeprosisz jednego z prawdziwych facetów z jajami, co?

 

 

Edytowane przez wojtaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeszloroczna marzanne znalem tylko ze zdjec i opowiesci, w tego rocznej moglem juz czynnie uczestniczyc i coz Marcys stanal na wysokosci zadania :) Mimo opadow bylo sympatycznie, z roku na rok coraz wiecej nowych twarzy, co moze i cieszyc i nieco przerazac.

 

kolego, co i dlaczego Ciebie przeraża ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony cieszyc moze fakt ,ze jest coraz wiecej motocykli na naszych drogach, z drugiej zas motocykl , zwlaszcza sportowy i o duzej pojemnosci kupuja osoby majace nikle pojecie o jezdzie i bezpieczenstwie. Zobaczysz jak zrobi sie cieplej i zaroi sie od sportow z jezdzcami w klapkach i kusej podkoszulce.Pol biedy jak taki delikwent sam sobie zrobi krzywde, gorzej jak trafi na kogos z naszych bliskich.

P.S. nie pije do nikogo, kazdy z nas zaczynal.

P.S2 kiedy smigamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...