Skocz do zawartości

Moto Guzzi


Witokret
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyżby na tym forum nikt nie jeździł Gutkiem ??? No w sumie ja też nie jeżdżę ;) , ale chciałam poczytać na ten temat, zebrać trochę opinii, a tu... psińco :icon_eek:

 

Halo halo - jest tu ktoś, kto osobiście zetknął się z tą marką ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby na tym forum nikt nie jeździł Gutkiem ??? No w sumie ja też nie jeżdżę ;) , ale chciałam poczytać na ten temat, zebrać trochę opinii, a tu... psińco :icon_eek:

 

Halo halo - jest tu ktoś, kto osobiście zetknął się z tą marką ? :)

 

Hej, nie jest tak źle :smile: coś tam mogę Ci opowiedzieć, tylko chcesz wiedzieć coś o konkretnym modelu, czy w ogóle, o marce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo widzę, że jednak Ktoś jest :icon_biggrin:

 

Ogólnie o marce trochę poczytałam, trochę posłuchałam we "wszystkich dwóch" :wink: salonach w Polsce (W-wa, Sosnowiec), ale w oko wpadły mi dwa modele - Bellagio i Griso :cool:

Jestem po prostu ciekawa opinii użytkowników, ich zdania nt dostępności części, serwisu, itp...

 

Jak tylko zrobi się nieco cieplej (i będzie już taka możliwość) szykuję się na jazdę próbną :icon_biggrin:

Edytowane przez Witokret
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ooo widzę, że jednak Ktoś jest :icon_biggrin:

 

Ogólnie o marce trochę poczytałam, trochę posłuchałam we "wszystkich dwóch" :wink: salonach w Polsce (W-wa, Sosnowiec), ale w oko wpadły mi dwa modele - Bellagio i Griso :cool:

Jestem po prostu ciekawa opinii użytkowników, ich zdania nt dostępności części, serwisu, itp...

 

Jak tylko zrobi się nieco cieplej (i będzie już taka możliwość) szykuję się na jazdę próbną :icon_biggrin:

 

Tak, za wielu gutkowych ludków na 4um nie ma, zajrzyj tutaj:

http://free4web.pl/3/?97533

tylko z kolei nie oczekuj tam obiektywności :wink: :biggrin:

Moto Guzzi jest "inne" i należy przyjmować je z całym dobrodziejstwem inwentarza, a więc zarówno ze strony technicznej, jak i tzw. opinii (jeśli jest to dla Ciebie istotne, a sądząc po wypatrzonych modelach moto ma Ci raczej służyć do relaksu w towarzystwie :rolleyes: ) Napisz coś więcej o sobie, to pierwsze moto? jak chcesz się nim "bawić"? i w ogóle... jak chcesz, to na PW :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne za odpowiedzi (obydwie) - jako jedyny odezwałeś się w tym temacie :)

 

Od jakiegoś czasu jestem już na forum gutków :crossy: i poczytałam trochę na ten temat ;) - swoją drogą fajna sprawa - wszyscy ich właściciele są zakochani w nich po uszy - a to bardzo miłe :D

 

Napiszę Ci tak - nie szukam swojego pierwszego moto (na co dzień pomykam Sportsterem albo VTRką) - po prostu bardzo zaciekawiła mnie ta marka, jak byłam na dniach otwartych - niedługo wybieram się na jazdę testową (te maszynki są po prostu piękne) i stąd moja ciekawość :) Chciałam poznać jakieś opinie na ich temat (inne niż na gucim forum ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu jestem już na forum gutków i poczytałam trochę na ten temat - swoją drogą fajna sprawa - wszyscy ich właściciele są zakochani w nich po uszy - a to bardzo miłe

 

Napiszę Ci tak - nie szukam swojego pierwszego moto (na co dzień pomykam Sportsterem albo VTRką) - po prostu bardzo zaciekawiła mnie ta marka, jak byłam na dniach otwartych - niedługo wybieram się na jazdę testową (te maszynki są po prostu piękne) i stąd moja ciekawość Chciałam poznać jakieś opinie na ich temat (inne niż na gucim forum

 

W takim razie wiesz już prawie wszystko :icon_mrgreen: :wink: Gutki się "pokochuje"... Co do opinii, to z powodów powyżej, trudno będzie o niesubiektywną :) Ok, serio bardziej, to nie słyszałem o jakichś wybitnie specyficznych dolegliwościach trapiących tą markę, poza tym sprzęt jest naprawialny, niestety, serwisowo nie najtaniej, ale po pierwsze primo: podobno na tej półce już się nie rozmawia o pieniądzach :rolleyes: a po drugie primo: zawsze są jakieś wyjścia awaryjne :cool: O klimacie nie będę wspominał, bo chyba już go zauważyłaś, sądzę natomiast, że jakolwiek model wybierzesz, na pewno ozdobi Twoja kolekcję :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nnno muszę przyznać, że odpowiedź bardzo... :) na poziomie...;) bardzo subtelna i w stylu...? hm... guzzisty ? :D ;) No cóż, nic na to nie poradzę - wpadłam po uszy :icon_rolleyes: Teraz nie pozostaje nic innego jak "przetestować sprzęta" :icon_biggrin: Griso, to chyba najpiękniejsze moto, jakie ostatnio widziałam, ale Bellagio ma "to coś" :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

witam, przyglądam się marce, potrzebuję dużego turystyka, myślę o Stelvio. Przed podjęciem decyzji o zakupie chciałbym się kawałek przejechać, obejrzeć motocykl i pogadać z właścicielem by potem przy zakupie mieć jakieś pojęcie o egzemplarzu. Interesuje mnie motocykl w odległości 150 km od Bydgoszczy, chociaż 1 litopada jadę do Bielska Białej więc po drodze mogę podjechać lub lekko zboczyć. Pozdrawiam RS tel. 601 641 568.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...