Skocz do zawartości

Akcja naklejkowa "Motocykle są wszędzie" 2010


Robcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Jak pewnie wiecie akcja naklejkowa 2010 trwa :icon_exclaim:

 

Mysle, ze wiekszosc z nas akcje ta popiera, zgadza sie z jej zalozeniami i zolta naklejke na aucie wozi...

...a do napisania tego posta sklonil mnie nastepujacy fakt: w "watku naklejkowym", w dziale 'przy piwie', co kilka dni aktualizowana jest lista uzytkownikow forum, ktorzy wsparli akcje finansowo... zastanawiam sie dlaczego tak malo tam 'nick'ow lubelskich'.

 

Mysle tez, ze wiekszosc z popierajacych 'naklejki' moze przelac jakas kwote na konto akcji, przeciez nie musi byc to duza kwota, 5...10...50... (zl.) - za kazda z tych przykladowych kwot moze byc juz sporo naklejek. A przeciez kazda naklejka to wiecej bezpieczenstwa dla nas oraz propagowanie motocyklizmu szerokopojetego.

 

Chyba nikt nie zaprzeczy - to naprawde dobra i scisle zwiazana z tym forum akcja! Sprobujmy bardziej aktywnie ja poprzec... jezeli kogos to przekona, to ja juz wplacilem pare groszy :icon_razz:

 

Szczegoly i aktualnosci tutaj . I to pospieszmy sie - bo koniec sciepy juz niedlugo!

 

 

 

Druga sprawa to dystrybucja naklejek... ale o tym pewnie jeszcze bedzie glosno ...i pewnie wiecej bedzie chetnych :biggrin:

 

 

Zdrowka! Robcio ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

A wiec zaczynamy dystrybucję.

Majusz dostanie ode mnie pokaźną ilość którą rozprowadzi po lubelskich sklepach moto, serwisach, zostawi pewnie trochę w Ridersie no i weźmie na lubelskie otwarcie.

 

Fajnie gdyby zgłosiły się osoby np z Puław, Włodawy, Hrubieszowa, jednym słowem z lubelskiego które by chciały przygarnąć trochę naklejek i rozprowadzić je w swojej okolicy.

 

Czekam na ochotników

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec dystrybucja w lubelskim wygląda tak:

 

Majusz - dostał pokaźną ilośc na lublin, pewnie już po niedzieli będą we wszystkich lubelskich sklepach i serwisach moto

 

Arcer - Biała podlaska i okolica

 

PiotrekRR - Zamośc

 

Raptor - Łuków

 

Syrek - roztocze, biłgoraj

 

Karlo - Radom

 

Ja- okolice lublina,parczew, ostrów lubelski, kock, łeczna dalsza rozsyłka po województwie.

 

Z truciem im głowy poczekajcie do nowego tygodnia bo w tym i tak raczej naklejki do nich nie dotrą.

Jak już je dostana to dadzą info w tym temacie gdzie można je dostać w poszczególnych działach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro od rana tzn od około 10 :icon_mrgreen: ruszam w miasto i zostawie tam gdzie znam adresy :) Jak wrócę to napiszę nazwy firm gdzie zostawiłem koks (czyt. naklepki) :buttrock:

Strzała :flesje:

 

PS: Hipolit, jak ktoś będzie chciał od Ciebie kase za taką naklejke to walisz w ryj i zabierasz wszystkie które gość ma przy sobie, ewentualnie dajesz znać to pomożemy :P

 

 

Naklejki zostały dostarczone z dniem dzisiejszym w następujące miejsca w Lublinie:

 

Moto Gp - al. Witosa

Salon Suzuki "SOKÓŁ"

Salon Kawasaki ul. Diamentowa

Moto - Rider ul. 1go Maja 13

NMR ul. Energetyków

Mario Motors ul Rapackiego 14

Intercars (Stoisko motocyklowe) ul. Rapackiego

Pom el Skutery- Motocykle ul. Lubartowska

Harley Davidson przy wylotówce na Warszawe

Tarbor ul. Żelazna

 

Jeśli pominąłem jakiś warsztat bądź sklep proszę pisać, dowiozę w miarę możliwości :crossy:

Pozdro!

 

Edytowane przez Majusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem z puław, chcę nabyć ze 3 sztuki na samochodzik:) dystrybutor proszony o kontakt np na gg. 6500000 albo pw;]

po naklejkę jestem skłonny dojechać nawet do Lublina:)

Edytowane przez Lons
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem z puław, chcę nabyć ze 3 sztuki na samochodzik:) dystrybutor proszony o kontakt np na gg. 6500000 albo pw;]

po naklejkę jestem skłonny dojechać nawet do Lublina:)

 

Na Radom, tak jak napisałem powyżej bedzie miał kolega Karlo, wiec poczekaj ze 2 dni i możesz zacząć juz go meczyć ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Radom, tak jak napisałem powyżej bedzie miał kolega Karlo, wiec poczekaj ze 2 dni i możesz zacząć juz go meczyć ;]

Czy to znaczy że nie będzie nikogo kto zajmie sie dystrybycja na terenie Puław?

Jechać do Radomia specjalnie po naklejkę to trochę chore.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...