Skocz do zawartości

Kask Schuberth C3


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Pytanie do tych,którzy mieli lub maja C3.Sprawa rozmiaru.Kupiłem L,czyli taki jak wychodzi po zmierzeniu głowy.Poprzedni kask ,też był L.Schuberth jest lekko luźny :eek: .Niestety nie miałem mozliwości przymiarki przed zakupem.

 

Jak to wyglądało u Was z tym rozmiarem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych,którzy mieli lub maja C3.Sprawa rozmiaru.Kupiłem L,czyli taki jak wychodzi po zmierzeniu głowy.Poprzedni kask ,też był L.Schuberth jest lekko luźny :eek: .Niestety nie miałem mozliwości przymiarki przed zakupem.

 

Jak to wyglądało u Was z tym rozmiarem?

 

Gdzie kupiłeś i za ile?

ebay czy PL?

 

Bo w PL to najtaniej znalazłem za 2100zł...

Na ebay 400 ojro... Różnica DUUUŻA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiony na eBay.Jak sobie porównam C3 do Nitro,czyli poprzednika , to sumie jest minimalnie ciaśniejszy.Nitro,eksploatowany od kilku lat,wiadomo niby ułożony ,ale chociaż luźno leży na łbie, to bardzo dziwnie uciska czerep i po dłuższej jeżdzie już zaczyna mnie boleć :evil: A gdy go kupowałem to M-ki nie mogłem wcale wcisnąć.Miałem dzisiaj do Motorowni podjechać sprawdzić M Schubertha ,ale nastapiła zmiana planów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To słabo szukałeś, na ostatnim motobazarze w W-wie 1800zł gładki, a 2100 dekor podejrzewam, że jeszcze do negocjacji.

Kask był tańszy :biggrin: Dolicz sobie koszty wyjazdu do W-wy,którą omijam szerokim łukiem,to wtedy całkowicie jest to bez sensu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to byly takie urban legends, to Szwecka policja nie zrezygnowala by z kaskow Schubertha, :flesje:

 

Szwedzcy policjanci to właśnie główne postacie tej miejskiej legendy.

 

Daj stary spokój :icon_rolleyes: Albo linka jakiegoś.

 

 

 

z tad me zdesperowani e i pomysły by pod wyjmowaną wyściółka równomiernie doczepić trwale jakiś balast przyklejany z materiału,, problem rozmiaru winien zniknąć,,

 

 

 

Zbycho,, z całym szacunkiem /ciach

 

tamten sezon przesmigałem w polskim kasku firmy tornado, za 70 zł:) , ale stwierdziłęm ze póki nei wiem czego chce nie wydam 500 czy 70o zł,

 

Padłem :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tamten sezon przesmigałem w polskim kasku firmy tornado, za 70 zł:) , ale stwierdziłęm ze póki nei wiem czego chce nie wydam 500 czy 70o zł,

 

 

Ciesz sie, ze nie miales zadnego nieplanowanego kontaktu z asfaltem, bo wtedy mogloby sie okazac, ze juz innego kasku nie bedziesz mial potrzeby wybierac :banghead:

 

Powiem wam, ze moj shoei xr-1100 spelnil swoja role w 100% przy uderzeniu w asfalt.

 

Pzdr

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem w tornado czy tiger kontakt z asfaltem przy 80km/h bo się w zakręt nie zmieściłem i powiem tak, jak bym jechał w kasku bez szczeki ale za milion złotych to bym tej szczeki już nie miał a ten tiger mnie uratował :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

dotychczas zjezdziłem wszystkie NOLANY 101 , 102 ,103 :icon_rolleyes:

 

no i kupiłem Schubertha C3 :cool:

 

 

powiem tak to nie kask

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

to Schuberth :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

jest zaje........y naprawde polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...