Skocz do zawartości

Super filmy: sport, stunt, crash - tu zamieszczamy linki!


nowak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś sie wczesniej pytał co polecam z tych moich linków z emula (chyba Timac).

A wiec:

Las Vegas Extrime-LVX Girls - duzo lasek, cycuszkow, malo jazdy

Jungment Day 2 - cos koniec nie tak (jakies przeskoki klatek i inne takie- tak jakos od 80 % filmu)

Servin It Up - nie dociagnal sie jeszcze ale druga czesc bardzo mi sie podobala

 

reszty jeszcze nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie PROSZE O POMOC :-)

 

Organizuje jutro w nocy, taki pokaz filmow rajdowych, cos ala noc reklamozercow tylko o innej tematyce. I tak wpadlem na pomysl, zeby rozbudzic towarzystwo, czy tez w przerwach, puscic poprostu pare kawalkow motocyklowych. Tylko nie mam juz czasu myslec, co i ktore kawalki, momenty. Moze moglibyscie mi cos podpowiedziec?

Przedewszystkim ktore kawalki z GR 1,2,3 itp. Pozycji mam dosyc sporo w moich zbiorach, a jezeli nie to spokojnie mysle do jutra wieczor dociagne to co trzeba! Takze licze na Was!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie PROSZE O POMOC  

 

Organizuje jutro w nocy, taki pokaz filmow rajdowych, cos ala noc reklamozercow tylko o innej tematyce. I tak wpadlem na pomysl, zeby rozbudzic towarzystwo, czy tez w przerwach, puscic poprostu pare kawalkow motocyklowych. Tylko nie mam juz czasu myslec, co i ktore kawalki, momenty. Moze moglibyscie mi cos podpowiedziec?  

Przedewszystkim ktore kawalki z GR 1,2,3 itp. Pozycji mam dosyc sporo w moich zbiorach, a jezeli nie to spokojnie mysle do jutra wieczor dociagne to co trzeba! Takze licze na Was!

Z Gr 1 polecam "uppsala run", "taunting the law" i "Hayabusa Ride" , z Gr 2 najlepsze jest "hayabusa ride 2"....to sa chyba najciekawsze,polecam rowniez crash sekcje z "judgment day 2",ludziom zawsze sie najbardziej podoba nawet jak sie nie znaja na motocyklach :lol:

 

Filmy:

http://www.scigacz.pl/files/films/live_in_...dergrond_RR.wmv -jakis polski film,narazie jeszcze sciagam

http://menacingobsessions.com/video/603%20STUNT.wmv -nawet fajny filmik

http://www.nanotech9.com/video/matt/954-stoppies.wmv -piekne stopale na CBR-ce 8O

Pozdro!

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Dzieki za podpowiedz. Niestety Judgmenta zostawilem w domu, wiec juz nie dam rady. Przegladajac GR2 , jeszcze warto wspomniec o Arctic Run - moze nie powala na nogi, ale pomysl fajny :-), no i z poczatku jak ucieka przed policja.

A co do polskiego filmiku Live in the.... to jest OK! ?Naprawde chlopaki niezle daja. Tylko stroje troche nie odpowiednie w pewnych momentach. Mysle, ze jak jeszcze w lepszy sprzety sie do posaza to moga byc grozni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zasysać ten filmik!! http://www.scigacz.pl/files/films/live_in_...dergrond_RR.wmv Jest zajebisty...

RG 80 takie stunty odprawia że nie pytajcie dzieki za lina łukasz

 

8O 8O 8O O kur** !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ale wymiata 8O 8O

 

Kto nie sciagal niech koniecznie sciagnie. 144 MB ale warto !!!!!!!!!!!!!

 

Ja jeszcze nie ochlonelem ( co da sie poznac po moim poscie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe nie no kolesie niesamowici,ale prawde mowiac jak zobaczylem ten filmik po raz pierwszy (w sobote pozno w nocy) to nie zrobil on na mnie takiego wrazenia bo....dopiero co wrocilem z baaardzo udanej imprezy i podczas ogladania filmu wydawalo mi sie,ze te Rg 80 to suzi Gs500 :oops: :lol: Dopiero jak nastepnego dnia obejzalem to mi cos wlasnie nie pasowalo :D A o tym ze jest to Rg 80 dowiedzialem sie dopiero tutaj :D

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...