Skocz do zawartości

YAMAHA XJ 600N


Marcin (Maly)
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy zauwazyles, zeby zobaczyc forum musisz byc zarejestrowany...

 

Dzięki, nie zauważyłem...

 

Już się poprawiam:

 

Witam.

Mam do sprzedania XJ 600N rok produkcji 2001, data pierwszej rejestracji czerwiec 2002.

Motocykl kupiłem w 2006 roku, był sprowadzony z niemiec, aktualny przebieg 32.000

Motocykl nigdy mnie nie zawiódł, użytkowany w mieście i trasie, raz nawet udało mi się zgubić i dojechałem nim do Chorwacji

Stan motocykla określam jako bardzo dobry. Nie napiszę idealny bo ma mały wyprysk lakieru na zbiorniku-mogłem to naprawić ale nie chce aby mi zarzucono że motocykl miał wypadek i był naprawiany, dlatego decyzje co z tym zrobić pozostawiam potencjalnemu kupującemu.... Poza tym, brak większych zarysowań wgnieceń itd-reszta naprawdę bardzo zadbana.

 

Technicznie bez zarzutu, nic się złego nie dzieje.

Przed sezonem należało by wymienić olej jak to zawsze do tej pory robiłem. Do motocykla dorzucam gratis nowe klocki hamulcowe ferrodo na przód (tył niedawno wymieniany), szybkę Puig i może coś jeszcze znajdę w garażu:)

 

Motocykl sprzedaję bo mam już zarezerwowany nowy, ale aby go odebrać muszę najpierw sprzedać XJotkę.

Jeżeli jesteś zainteresowany udzielę wszystkich informacji pod numerem 605-195-574 lub proszę na PW

 

Zainteresowanym zdjęcia prześlę na maila.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Jeżeli jesteś zainteresowany udzielę wszystkich informacji pod numerem 605-195-574 lub proszę na PW

 

Zainteresowanym zdjęcia prześlę na maila.

 

Pozdrawiam

 

Nie można Ci wysłać PW (zablokowane albo skrzynka pełna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...