Skocz do zawartości

ogłoszenie allegro za 1zł


bart3q
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tego typu ogłoszenia to nic innego jak nabijanie w butelke allegro. Zresztą powinni takie oferty wyrzucać bo tylko przeszkadzają podczas szukania potrzebnych rzeczy i wprowadzaja zamieszanie i zmylenie. Ot takie moje skromne zdanie na ten temat. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontaktowałem się z kolesiem, koleś miło odpisał na maila i poprosił o kontakt telefoniczny, zadzwoniłem i pogadałem nic nie kombinował chciał mi nawet wysyłać coś tam jakieś graty :) odpuściłem mu i powiedziałem żeby na przyszłość uważał bo nie każdy jest taki wyrozumiały, podziękował i oki, tak to rozumiem inaczej bym się zachował pewnie wobec cwaniaczyny jakiegoś bo takich nie znoszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontaktowałem się z kolesiem, koleś miło odpisał na maila i poprosił o kontakt telefoniczny, zadzwoniłem i pogadałem nic nie kombinował chciał mi nawet wysyłać coś tam jakieś graty :) odpuściłem mu i powiedziałem żeby na przyszłość uważał bo nie każdy jest taki wyrozumiały, podziękował i oki, tak to rozumiem inaczej bym się zachował pewnie wobec cwaniaczyny jakiegoś bo takich nie znoszę

 

Czyli zrozumiał, że musiałby wydać sprzęt. Zastanawia mnie coś innego.Koleś na żadnej aukcji nie zapodaje zdjęć. Wszystko można kupić w całości, a tak naprawdę tylko części. Czy to czasem nie z wędki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi to przeszło przez myśl, ale albo on tak dobrze grał ale raczej nie, wg mnie nie ma aparatu albo nie potrafi wstawić foty, nawet mnie tam się radził i pytał jak sprzedawać na allegro itd, ale brak tych umiejętności i doświadczenia sprzedaży na allegro nie wyklucza lewego towaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wylicytowałem motocykl za 3300zł, potem była sprawa w sądzie, i ani moto, ani satysfakcji.

Wylicytowałeś? Czyli wygrałeś aukcje nie przez "błąd" wystawiającego aukcje, a po prostu za cenę jaką osiągnąłeś w licytacji. Jak na jakiej podstawie sąd orzekł werdykt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...