Skocz do zawartości

MotoShop - najlepsze ceny w polsce


RaY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie :)

 

http://www.allegro.pl/sklep/6565176_motoshop

 

Jeśli na aukcji nie ma modelu lub rozmiaru, który Cię interesuję, proszę o kontakt.

 

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZDECYDOWANIE ODRADZAM ROBIENIE Z RaY'em JAKICHKOLWIEK INTERESÓW!!!

 

Zalicytowałem i kupiłem w aukcji kask http://motoallegro.pl/item903926104_kask_s...ari_tc_2_m.html

 

Z związku z niewywiązaniem się ze sprzedaży dostał zasłużonego negatywa za aukcję, a teraz szantażuje mnie na PW w ten oto sposób:

 

Witam, mam propozycje. Wystapilem o anulowanie komentarza. Mozna go usunac. (...)

 

W innym przypadku, zakupie pare przedmiotow na waszych aukcjachi rowniez wystawie komentarze negatywne.

 

Wydaje mi sie to uczciwa propozycja. Pozdrawiam!

 

Wiem, że to nie do końca sprawa forum, jednak aukcję znalazłem i zakup zapoczątkowałem tutaj, w dziale giełda i gdyby nie to, nie wpakowałbym się w taką kupę :banghead:

 

Informacyjnie przestrzegam Was przed wpakowaniem się w kłopoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZDECYDOWANIE ODRADZAM ROBIENIE Z RaY'em JAKICHKOLWIEK INTERESÓW!!!

 

Ja odradzam zadawanie się z Tobą Panie bandzior, prostego slowa nie potrafisz oszuscie cholerny dotrzymac! Sam napisales wystaw mi pozytywa bo nie mam pieniędzy. Ja wystawilem pozytywa a Ty jakiegos chorego negatywa. Tak sie sklada, ze mam spora ilośc zadowolonych klientow, tylko 1 debil się trafil....

 

Nikogo nie namawiam do kupna. Jak ktos chce przeplacic lub znalazl lepsza oferte nie ma problemu, jego indywidulana sprawa :) A jak ktos cos szuka to zapraszam, a jak ktos ma obawy - wszystko mozna odebrac osobiscie.

 

 

PS. O jakiej Ty czlowieku kupie mowisz? Czy ktos wyciagnal od Ciebie pieniadze? Co Ty wypisujesz....

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odradzam zadawanie się z Tobą Panie bandzior, prostego slowa nie potrafisz oszuscie cholerny dotrzymac! Sam napisales wystaw mi pozytywa bo nie mam pieniędzy. Ja wystawilem pozytywa a Ty jakiegos chorego negatywa. Tak sie sklada, ze mam spora ilośc zadowolonych klientow, tylko 1 debil się trafil....

Nie nazywaj mnie debilem nie stojąc naprzeciw mnie. Niedobrze, gdy właściciel sklepu w ten sposób traktuje jednego z pierwszych klientów. Zresztą komentarze użytkowników mówią same za siebie, skoro wśród 15 opinii masz już trzy niepozytywne.

 

Oszuście? Nie mam pieniędzy? Skrupulatnie trzymam całą naszą korespondencję, bo jeszcze mi się przyda.

 

 

Pieniędzy mi akurat nie brakuje, ale także rozum mam na miejscu i za kask kupiony za 1299 pln nie będę płacić tyle ile później zawołałeś, czyli prawie dwa razy więcej. Cały czas jestem gotów wziąć ten kask, prześlij go za pobraniem z możliwością weryfikacji zawartości przed zapłatą i będzie po sprawie. Adres znasz.

 

Jeśli zaś pojawią się dziwne negatywy na moim koncie Allegro, będzie dym, tyle ci mogę obiecać.

Art. 191. § 1. Kto stosuje przemoc wobec osoby lub groźbę bezprawną w celu zmuszenia innej osoby do określonego działania, zaniechania lub znoszenia, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

 

 

---

Do administratorów: przykro mi, że zmuszony jestem pisać publicznie, ale prywatne wiadomości nie prowadzą do zażegnania sporu, na czym przecież nam wszystkim zależy.

Edytowane przez Bandzior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Panowie, jak tak dalej pójdzie, to żaden z Was nie będzie tu handlował - są od tego allegro i inne miejsca w sieci, a ja nie mam ani czasu, ani chęci rozstrząsać, kto mówi prawdę a kto nie.

Do czasu aż wyjaśnicie sobie powyższą kwestię, proszę nie zamieszczać - dotyczy to Was obu - ogłoszeń w dziale Giełda, w tym Reklama. Albo się dogadacie, albo nie róbcie innym ludziom problemów, bo mnie osobiście na rozwiązywanie takich zagadek nie stać.

Dziękuję za zrozumienie.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...