Skocz do zawartości

HO.. HO.. HO ! !


Georg48
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O daj spokoj z tym przekomarzaniem sie :buttrock:

Zajebistego miales Wildka i bardzo ladnie sie prezentowal, ale .... jak ale mnie troche ciut za duzo miales tych dodatkow. Sam pisales ze wazyl ze wszystkim ponad 500 kilo :eek:

Ja rozumiem ze cruiser to przede wszystkim wyglad i majestatyczna jazda, ale bez przesady :crossy:

Nie gadaj tyle tylko foty zapodawaj :notworthy:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję nowej maszyny

A mi się podoba jak maszynka jest tak ubrana . Ja tez mam tyle pierdół i cały czas głowa myśli co jeszcze tam mozna włóżyć ale kiedyś tam trzeba skończyc bo i po głowie juz chodzi zmiana na inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubierzcie tak sprzęt w gadżety własnej roboty, to będzie szacun wtedy. Narazie musimy podążać za zachodem i wyszydzać dodatki z katalogów.

 

Jak kupiłem Electrę to od razu zdjąłem kilka fabrycznych dodatków z którymi była. Przede wszystkim deflektory wiatru przy owiewce, zderzaki, gejowską ramkę z podszybia i skróciłem szybę co by nie zasłaniała mi wiatru w oczach, odłączyłem boczne, podświetlanie listwy kufra, zdjąłem "talerze" osłaniające przednie tarcze hamulcowe itd. I od razu moto lepiej wygląda. Na nadchodzący sezon górny kufer idzie w kosmos, siedzonko będzie solo i przedłużenie przedniego błotnika krótsze, mniej odpustowe. :biggrin:

 

Ale każdy robi to co lubi. Dla jednych liczy się ubrane moto, dla innych liczy się jazda.

 

 

Pozdro.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubierzcie tak sprzęt w gadżety własnej roboty, to będzie szacun wtedy. Narazie musimy podążać za zachodem i wyszydzać dodatki z katalogów.

 

Jak kupiłem Electrę to od razu zdjąłem kilka fabrycznych dodatków z którymi była. Przede wszystkim deflektory wiatru przy owiewce, zderzaki, gejowską ramkę z podszybia i skróciłem szybę co by nie zasłaniała mi wiatru w oczach, odłączyłem boczne, podświetlanie listwy kufra, zdjąłem "talerze" osłaniające przednie tarcze hamulcowe itd. I od razu moto lepiej wygląda. Na nadchodzący sezon górny kufer idzie w kosmos, siedzonko będzie solo i przedłużenie przedniego błotnika krótsze, mniej odpustowe. :biggrin:

 

Ale każdy robi to co lubi. Dla jednych liczy się ubrane moto, dla innych liczy się jazda.

Pozdro.

[

 

NO właśnie.. w własna produkcje ubieralem Drag sSary i teraz wydaje mi sie ,ze to bylo badziewie a co do Elektry to nie ma tam nic gejowskiego . Dla NICH jest Goldwing 1800 !

:clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bez powodu nazywa się Honda GayWing. :biggrin: Latałem GL1800 chwilkę, jedyne co mi się podobało to zostawianie krech na asfalcie ruszając spod świateł. :buttrock:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

do "gurim"- widze( z innych postów też) ze lubisz marudzenie...

 

jak juz napisałem kiedyś "jeden lubi pomarańcze a inny banany" i chwała każdemu i szacun że to w ogóle robi...bez krytyki, trzeba to po prostu uszanować... ja naprzykład swojego vtx oprócz sakw (potrzebne ) no i mooooże kiedys szyby nie mam zamiaru przerabiać...lubie oryginał, taki mi sie podobał i nie przesune nawet kierunków żeby wieksze sakwy wsadzić...ale zawsze podziwiam takich gości bo najważniejsza jest pasja, niezależnie w jakim wydaniu...

 

Pozdrawiam wszystkich! :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...