Skocz do zawartości

CB 400 T na początek?


Gość magic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dopiero znalazłem to forum choć fanem dwóch kółek to ja od zawsze.

no i właśnie mimo że co roku obiecuję sobie że kupie wreszcie jakiś sprzęcik to z przyczyn - wiadomo - finansowych nigdy to nie wychodziło.

ale teraz muj kuzyn z niemiec chce się pozbyć starego motoru Honda CB400T i jak dla mnie to mi go da prawie darmo. aha rok prod '81. (cena .200 euro no i opłaty)

na motorach już jeździłem ale niereguralnie bo zawsze na czyimś no ale wreszcie mogę mieć swój.

i tu pytanie czy warto po niego jechać kawał drogi. stan techn. na pewno bdb.

i jeszcze ważne pytanie czy ta literka "T" na końcu coś zmienia tzn. czym się różni taki od zwykłego CB400?

 

będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje na temat tego sprzetu

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Za tak kwotę skusiłbym się na CB 400, nawet jeśli do ceny dorzucić cło 9%+22vat + 1000 złotych za gowno warta kartę pojazdu(Tyle trzeba płacić w Łomży!!).To jest fajny motorek , nawet ten wykastrowany(27KM mocy). Ciekaw jestem czy ma nożny kopniak-jeśli ma tym bardziej mi się podoba:-))) !Jeśli chodzi o eksploatacje to moto ma pewne mankamenty typowe dla konstrukcji Hondy z tamtych lat np. pocenie się około głowicy i cylindra, korozja itp. Jeśli moto było reguralnie serwisowane i zadbane , to można bez problemu nawijać kilometry- nie ma żadnego porwnania do np.motocykli z byłego bloku wschodniego , wiem co mowię bo miałem w życiu rożne sprzęty MZ, CZ, Jawa, Junak, Ural(pożyczany), i nadal twierzdę że właściwie traktowana starsza japońia zawsze będzie lepsza od np. MZ(chodzi mi o 2-suwowe!!). Dane regulacyjne można znalezć na www.nobbyz-garage.com , Literka T w nazwie oznacza TWIN(2-cylindry), bez względu na wygld ,jeśli moto jest zadbane to wart się zainteresować! Jeśli chodzi o wspomniana wcześniej kartę pojazdu to żeby nie płacić 1000 zł , musisz od wuja wzić komplet dokumentw przed wyrejestrowaniem w Niemczech-i przedstawić je do rejestracji , potem musisz je wujowi odesłać do Niemiec!Chyba że u Ciebie nie trzeba P.... nej karty pojazdu. Znajdz wcześniejsze moje posy na temat karty pojazdu tam jest to w miarę opisane , łacznie z podstawa prawna(gdyby jakiś gryzipiorek miał Watki)Trzymaj się Janek(jak będziesz mial jakiś problem to pisz na maila) A,ha najlepszy sposb na naukę jazdy i dla przypomnienia , wskocz na moto i do lasu , albo w teren-najszybciej opanujesz podstawowe zasady jazdy motocyklem.Trzymaj się !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie za informacje.

pójdę do komunikacji i się dowiem jak oni to traktują i najwyżej zrobie jak mówisz.

z kupnem się jeszcze wstrzymam ze 3 miechy to może coś dozbieram i wezmę trochę coś młodszego. choć zapewne warto go wziąć bo jak zapewniał mnie kuzyn jest w świetnym stanie - zresztą w sezonie wymienił mu silnik i sprzęgło i tłumiki więc już nic nie będę musiał przy nim robić na początek.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Jeszcze zapomniałem dodać że nasi "mędrkowie" w parlamencie wymyslili takie cudo jak j.....ne Swiadeckwo Oryginalności , za ktre trzeba bęfdzie dodatkowo bulić(na pensje darmozjadom z sejmu?) to cudo ma podobno obowiazywać od Nowego Roku. Niestety nie wiem tego napewno , jeśli ktoś bardziej uświadomiony czyta ten post , to dajcie znać!! Życzę wytrwałości w walce ze "... skorumpowanymi , brudnymi i złymi..."Cześć! Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...