Skocz do zawartości

Buty Sidi


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy może orientuje się, gdzie można kupić buty marki Sidi? Przymierzam się do zakupu modelu Strada Rain, ale nie widzi mi się kupowanie ich przez internet, bez przymiarki. Szukam wobec tego salonu/sklepu, gdzie mogłyby być dostępne.

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na necie wypatrzyłem buty SIDI COBRA.

 

Niby nowy model, czy ktoś z was miał z tymi butami do czynienia. Bo cena nie najgorsza to może się skuszę.

 

http://www.defender.net.pl/product-pol-280...SIDI-COBRA.html

Edytowane przez colahondax11

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko. B2 nie mają wentylacji, a osłona zewnętrznej strony kostek w Cobrach (przynajmniej na zdjęciach) wygląda słabiej niż w B2.

 

 

No, przy tych cobrach nie ma "żeberka" z plastiku w tylnej części buta.

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy może orientuje się, gdzie można kupić buty marki Sidi? Przymierzam się do zakupu modelu Strada Rain, ale nie widzi mi się kupowanie ich przez internet, bez przymiarki. Szukam wobec tego salonu/sklepu, gdzie mogłyby być dostępne.

 

Z góry dzięki za pomoc.

motoakcesoria w markach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MCS na Prymasa w Warszawie ma Sidi, podobnie Motorista na Kopijników. Rowniez Free&Fun w Sekocinie. Wrocka nie znaju :bigrazz:

W moto-akcesoriach byli tak mili i sciagneli mi czterdziestke Vertigo do przymiarki - bez zadnej deklaracji kupna. Ale kupilem:)

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za pomoc. Udało mi się trochę pomierzyć buty, ale okazało się, że Sidi ma dziwną numerację i nie mogę sobie nic dopasować. Może ktoś mialby coś do polecenia z podobnej półki. Szukam butów sportowo-turystycznych, koniecznie z membraną. Przymierzałem się do Sidi Mega Gore, ale jak wspomniałem nic z tego...Sprzedawca polecił mi Spyke Sport Tourer, mi z kolei po głowie chodzi TCX Competizione S Gore-Tex. Te pierwsze są sporo tańsze, ale nie wiem jak się sprawdza ich membrana. Może ktoś ma doświadczenia z butami firmy Spyke?

 

Pozdrawiam,

Mariusz M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...