Skocz do zawartości

Samochod dla wysokich.


kamilp7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tym wieku na komfort się średnio patrzy chyba, że jestem inny :biggrin: . Zrób przymiarke do omegi i będziesz wiedział czy się nada.

To nie tyle od wieku co od ilości przejeżdzanych rocznie kilometrów :) jak robisz 10 tys to możesz śmigac sportową furą z twardym zawieszeniem itp itd. Jak robisz 50, 80 tys. czy więcej to punkt widzenia zbliża się bardziej do punktu siedzenenia czyli problemu "bolącego tyłka i pleców" ;)

http://bigboykr.blogspot.com/ się powoli uzupełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w Norwegi wiec do polski bede robil trasy po 1300 km w jedna strone :P A jak juz zajade to zapewne w wakacje i gdzies by sie pojechalo w gory a odemnie to 700km...

 

 

Po co w góry jedż nad morze,tam masz jod :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak ..... mam 194 cm i jak lece swoim Jeep GC jest ok ...... w lato musiałem zrobić 3300 km do mojej żony i po 200 km w jej "zajebistej" X5 BMW wysiadały mi kolana ..... tragedia, ból nie do opisania ....... więc poprzymierzaj sie a najlepiej weż auto na kilka dni i zobacz gdzie będzie najwygodniej :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemyśl jeszcze mondeo , regulacja kierownicy to coś wspaniałego przy wsiadaniu i można całkiem konkret cofnąć fotel , jest tylko szkopuł z gazem, albo pilnujesz prędkości i zmagasz się z bólem prawej nogi albo trzymasz swobodnie na gazie i suniesz 190-200 po autostradzie więc tempomat przy tym aucie to dobre rozwiązanie

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co w góry jedż nad morze,tam masz jod bigrazz.gif

 

Nad morzem to jest pare razy do roku :P a w gory to jade z ekipa bo tam jeden ma domek nad jeziorem :P

 

A mondeo mi sie za bardzo nie podobaja, i ponoc bardzo awaryjne sa. Ale czy to prawda to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie będzie wygodnych aut dla kogoś o wzroście wyższym niż 185 cm;] Ja przy swoich marnych 180 czasem mam problemy z kolanami w niektórych samochodach nie dopiero 2 metrowy chłop który mógłby grac role sekwoi w teatrze. Zresztą za tobą i tak nikt nie usiądzie (chyba ze pies) bo w rzadko którym aucie jest tak ze jak odsuniesz fotel do samego końca zostaje jeszcze miejsce dla pasażera. Jak chcesz mieć wygodę to kup coś z mnóstwem regulacji fotela (wspomniane BMW nie wypada tu najgorzej ale monde też nie głupie). W sierze mojego kuzyna przespawanie sanek o 1 cm wystarczyło. Trochę też fotel utopiłem i jeździło mu się nadzwyczaj wygodnie. Znajomemu drwalowi który ma nogę jak moje 2 przerabiałem pedały zmieniłem deczko rozstaw i skok pedału gazu, też był zadowolony a zabieg trwał może z 20 minut.

 

A jak nie chcesz nic przerabiać to np. BMW serii 7;] Zmieścisz się na pewno, a i jak zaczyna strzelać to to pancerne auto uchroni cie troszeczkę od kul...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańsza Omega (jeszcze tańsze ale paskudne - Scorpio), audi A6 i A8. W tych autach nawet za rosłym kierowca jest jeszcze miejsce. I nie pisze tego teoretycznie ;)

http://bigboykr.blogspot.com/ się powoli uzupełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie będzie wygodnych aut dla kogoś o wzroście wyższym niż 185 cm;] Ja przy swoich marnych 180 czasem mam problemy z kolanami w niektórych samochodach nie dopiero 2 metrowy chłop który mógłby grac role sekwoi w teatrze. Zresztą za tobą i tak nikt nie usiądzie (chyba ze pies) bo w rzadko którym aucie jest tak ze jak odsuniesz fotel do samego końca zostaje jeszcze miejsce dla pasażera. Jak chcesz mieć wygodę to kup coś z mnóstwem regulacji fotela (wspomniane BMW nie wypada tu najgorzej ale monde też nie głupie). W sierze mojego kuzyna przespawanie sanek o 1 cm wystarczyło. Trochę też fotel utopiłem i jeździło mu się nadzwyczaj wygodnie. Znajomemu drwalowi który ma nogę jak moje 2 przerabiałem pedały zmieniłem deczko rozstaw i skok pedału gazu, też był zadowolony a zabieg trwał może z 20 minut.

 

A jak nie chcesz nic przerabiać to np. BMW serii 7;] Zmieścisz się na pewno, a i jak zaczyna strzelać to to pancerne auto uchroni cie troszeczkę od kul...

 

Przypadek beznadziejny.Chyba tylko to może Ciebie uratować :bigrazz:

 

 

http://www.przegubowiec.com/bus/katalog/opis280t4.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...