Skocz do zawartości

Sprzęgło--pilne!!!


klocek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,panowie mam problem i przed Waw-ą musze go zlikwidować...mianowicie --sprzęgło bierze mi na końcu tzn..musze na maxa zaciągnąć klamke,a jeszcze i tak ledwo wchodzi dwójka..śrube wykręciłem na maxa także jest naprężona linka...Pytanie--jak oprócz śruby przy klamce naprężyć linke sprzęgła?????prosze o dokładny opis jak tego dokonać,bo jutro musze zrobić....Pzdr..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy silniku masz jeszcze jedną śrubę do regulacji

jak odkrecasz przy klamce to tą drugą dokręcasz i na odwrót

metoda prób 5min i masz zrobione

na silniku prawdopodobnie masz jakś zaślepke plastkikową ściągnij ją a tam będzie ta śrubka

 

ten sposób działaina opierał sie na silniku aprili af1 w innym przypadku mogę sie mylić ale nie sądze zeby było inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motor to suzuki GsxF 600 z 1994.r.

przy silniku masz jeszcze jedną śrubę do regulacji

jak odkrecasz przy klamce to tą drugą popuszczasz i na odwrót

 

tzn,że jak przy klamce ,mam odkręconą na maxa---to musze ją wkręcić,a tą przy silniku naciągną,czyli... dokręcic....Dobrze zrozumiałem :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki ze wprowadziłem cie w błąd przeczytaj jeszcze raz mojego posta naniosłem poprawki kurde chyba za długo juz przy kompie siedze :D

to miało byc tak ze przy klamce odkrecasz a przy silniku wkrecasz

albo dokrecasz przy klamce a w silniku popuszczasz

sorki jeszcze raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli stalo sie to nagle tzn to branie sprzegla na samym koncu, to sprawdz czy ci czasem linka nie chce peknac ( najczesciej przy klamce ).

Poza tym masz GSXF, wiec podstawowa regulacja jest sruba przy ramieniu sprzegla i aby naciagnac linke to srube ta wykrecasz i w momencie kiedy wszystko dziala OK to blokujesz ja przeciwnakretka.

Regulacja przy klamce sluzy tylko do ustawiania luzu na samej klamce i do niczego innego.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...